Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieZnak jakości

Aby zagwarantować klientom wysokiej jakości kursy językowe, firma StudyGlobal bardzo starannie wybiera każdą szkołę partnerską. 
 
Oprócz naszych własnych kryteriów - innymi cechami, świadczącymi o wysokiej jakości szkół są członkostwa w prestiżowych stowarzyszeniach lub organizacjach, związanych z edukacją lub podróżami. Poniżej znajdą Państwo możliwe akredytacje i krótki opis najważniejszych znaków jakości różnych organizacji. Wszystkie nasze szkoły partnerskie posiadają jedną lub kilka akredytacji.
 

Międzynarodowe znaki jakości

Poniższa lista przedstawia międzynarodowe znaki jakości, które nie są związane z konkretnymi językami:
 
 Logo Opis
CSN logo CSN (Centrala studiestödsnämnden). CSN to urząd w Szwecji, odpowiedzialny za finansowe wsparcie w postaci stypendiów lub pożyczek dla studentów w Szwecji i za granicą. CSN przekazuje rocznie ok. 23 biliony koron szwedzkich prawie 900.000 studentom.
Equals logo EAQUALS (The European Association of Quality Language Services).Europejskie stowarzyszenie szkół i instytucji zajmujących się nauczaniem języków obcych. Członkowie stowarzyszenia muszą przestrzegać określonych standardów EAQUALTS i są kontrolowani co 3 lata. EAQUALTS ma również członków, którzy zobowiązują się do przestrzegania osobnego statusu, jak British Council , Goethe Institut , Instituto Cervantes, etc.
Ecis logo

ECIS (European Council of International Schools). Ta organizacja zrzesza szkoły, aby wspierać metody i system nauczania w szkołach na całym świecie. ECIS porusza ważne aktualne i przyszłe problemy pedagogiczne wśród swoich członków w Europie i na całym świecie.

Fixto Logo

FIYTO (Federation of International Youth Travel Organizations). W roku 2006 FIYTO połączyło się z International Student Travel Confederation (ISTC), tworząc World Youth Student and Educational Travel Confederation (WYSE).

Forem Logo FOREM to belgijski urząd pracy, zatwierdzający wybrane kursy, których koszt może zostać zrefundowany.
GWEA Logo

GWEA (Global Work Experience Association) GWEA została założona w roku 2002 z inicjatywy Federation of International Youth Travel Organizations (FIYTO) i jest również członkiem WYSE confederation w programie WYSE Work Abroad program

Hoegskoleverket Logo

Högskoleverket (Swedish National Agency for Higher Education) Högskoleverket została założona w roku 1995 i jest urzędem kontrolującym ośrodki edukacji na uczelniach wyższych (HEIs) w Szwecji. Jednym z jej zadań jest akredytacja zdobytych za granicą kwalifikacji.

IALC Logo

IALC (International Association of Language Centers) zrzesza wysokiej jakości, niezależne od siebie szkoły języków obcych. Wszystkie szkoły akredytowane przez IALC oferują efektywne kursy językowe dla szerokiej grupy zainteresowanych!!! W sierpniu 2009 roku, StudyGlobal został oficjalnym partnerem IALC!!!

 
ISO Logo
 IQ Net (International Certification Network) założony w roku 1990 IQNet to największy dostawca systemów management. IQNet zajmuje się międzynarodowym ujednoliceniem, certyfikowaniem i akredytajcą organizacji. Dostać certyfikat z IQNet Management System i odpowiadać standardom ISO 9001 oznacza dla klientów pewność, że uczestniczące w nim firmy (szkoły językowe) oferują najlepsze i profesjonalne usługi.
Nafsa Logo NAFSA została założona w roku 1948 jako National Association of Foreign Student Advisers. Nazwa została w roku 1990 zmieniona na NAFSA - Association of International Educators. Ta niekomercyjna organizacja wspiera wymianę studentów między uniwersytetami na całym świecie. Jej członkowie muszą w swoim programie edukacyjnym uwzględnić międzynarodowe perspektywy.
Tandem Logo TANDEM International została założona, aby akredytować i reprezentować niezależne szkoły językowe na całym świecie. W Europie i poza nią jest wiele szkół TANDEM. TANDEM International zatwierdza standardy jakości, które muszą być przestrzegane przez jej członków. Wszystkie szkoły są regularnie odwiedzane i kontrolowane. TANDEM International jest członkiem WYSETC i ALTO.
WYSETC Logo  WYSETC (World Youth Student & Educational Travel Confederation) to organizacja, która utworzona została w roku 2009 po połączeniu się FIYTO z ISTC i ma dziś ponad 550 członków specjalizujących się w turystyce studenckiej, kulturalnej wymianie i międzynarodowej edukacji. Myślą przewodnią organizacji jest "wspólne działanie w interesie młodych ludzi na całym świecie poprzez wspieranie podróży studyjnych i edukacji”.
Wyse work abroad Logo WYSETC Work Abroad to znany na całym świecie związek reprezentujący wiarygodnych organizatorów programów pracy i wolontariatu za granicą. WYSE Work Abroad ma ponad 150 członków w ponad 40 krajach. Członkowie WYSE Work Abroad muszą zaakceptować standardy, które zapewniają kompetencję, integralność i uczciwą obsługę.
   

Międzynarodowe znaki jakości języka angielskiego


Poniższa lista przedstawia międzynarodowe znaki jakości szkół języka angielskiego.
 
 Logo  Descripción
 Cambridge Logo Cambridge ESOL ESOL = English for speakers of other language) oferuje szereg uznawanych na całym świecie certyfikatów z języka angielskiego (IELTS , FCE, CAE, CPE, BEC ) które co roku zdaje ponad 3 mln osób w 130 krajach. Pomagają one w aplikacji na uczelnie wyższe, zwiększają szanse kariery zawodowej oraz pozwalają na określenie postępu w nauce języka angielskiego. Ponad 8,500 pracodawców, uniwersytetów oraz organizacji rządowych na całym świecie uznaje akredytacje Cambridge ESOL. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie Cambridge.
 ETS Logo

ETS (Educational Testing Service)została założona w roku 1947 kiedy American Council on Education, Carnegie Foundation for the Advancement of Teaching oraz College Entrance Examination Board połączyły swoje programy oceny, część kapitału i współpracę, aby stworzyć niezależną, publiczną organizacją. Dzisiaj ETS zarządza ponad 50 mln testów rocznie – również TOEFL® i TOEIC® t- w ponad 180 krajach i w ponad 9000 miast.

 Quality English Logo  Quality English to znak jakości, który przyznawany jest wysokiej jakości szkołom i kursom językowym dla uczestników z całego świata. Szkoły ze znakiem jakości Quality English są szkołami niezależnymi i oferują pierwszorzędne kursy języka angielskiego na kursach ogólnych i specjalistycznych w różnych miastach. Zostały one wybrane ze względu na ich jakość i dobrą opinię.
 Tesol Logo

TESOL (Teachers of English to Speakers of Other Languages). To prywatna organizacja wyznaczająca międzynarodowe standardy w dziedzinie edukacji ma swoją główną siedzibę w Alexandrii w stanie Virginia w USA. TESOL zrzesza ok. 60,000 nauczycieli z całego świata, a w jej skład wchodzi ponad 14,000 indywidualnych członków i dodatkowe 45,000 pedagogów w ponad 100 organizacjach partnerskich TESOL. TESOL wyznacza jedne z najwyższych standardów jakości nauczania języka angielskiego.

   

Lokalne znaki jakości języka angielskiego

Poniższa lista przedstawia znaki jakości szkół języka angielskiego, przyznawana przez różne kraje lub regiony.
 Australia | Kanada | Wielka Brytania | Irlandia | Malta | Nowa Zelandia | RPA | USA
 
Australia 
 Logo  Descripción
 English Australia Logo English Australia - organizacja wcześniej znana jako ELICOS Association of Australia, zrzesza szkoły języka angielskiego w Australii, oferujące kursy dla osób z zagranicy. Jest to jedna z większych organizacji w Australii w dziedzinie międzynarodowej edukacji, która oferuje intensywne kursy języka angielskiego dla obcokrajowców. EA odnosi się bardziej do college niż do klasycznych szkół językowych.
 Neas Logo NEAS - (National ELT* Accreditation Scheme)) to australijski narodowy model akredytacji szkół języka angielskiego. Głównym celem NEAS Australia jest rozwinięcie i utrzymanie wysokich standardów w nauce języka angielskiego w Australii. NEAS współpracuje z państwowymi urzędami i doradza w tematach, związanych z jakością nauczania języka angielskiego w Australii. (* ELT = English Language Testing.
Kanada
 Logo  Descripción
  Languages Canada Logo Languages Canada to pierwszorzędna organizacja językowa, reprezentująca oba oficjalne języki urzędowe w Kanadzie: język angielski i język francuski. Organizacja została założona w roku 2007 w wyniku połączenia CLC (Canada Language Council) iCAPLS (Canadian Association of Private Language Schools). Uznawany na całym świecie znak jakości dotyczy wielu zakresów, jak plan nauczania, kwalifikacje nauczycieli, obsługa kursantów, zarządzanie, marketing, wyposażenie szkoły, etc.
Wielka Brytania
 Logo  Descripción
British Council Logo

British Council British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Już od 75 lat umożliwia ona nawiązywanie kontaktów oraz wymianę wiedzy, pomysłów i doświadczeń pomiędzy Wielką Brytanią a innymi krajami.

 English UK Logo English UK - to narodowy związek akredytowanych szkół językowych w Wielkiej Brytanii. Założony w roku 2004 z dwóch innych organizacji (Association of Recognized English Language Services i British Association of State English Language Teaching) ma już 400 członków takich, jak szkoły prywatne, fundacje, a także instytucje edukacji wyższej, jak college i uniwersytety. Wszystkim członkom przyznawane są akredytacje według jednego modelu, opracowanego przy współpracy British Council z English UK. English UK stał się przewodnią organizacją w sektorze nauczania języka angielskiego i współpracuje z licznymi partnerami na całym świecie, dążąc do rozpowszechniania zainteresowania językiem angielskim.
 
Business English UK

Business English UK Jest specjalną grupą pod patronatem English UK, która zajmuje się prowadzeniem centrów nauki języka angielskiego na potrzeby pracy zawodowej. 
Szkoły posiadające ten znak jakości specjalizują się w nauczaniu języka angielskiego biznesowego i są kontrolowane przez English UK, aby zagwarantować kursantom najlepsze standardy jakości.

London Chamber of Commerce Logo London Chamber of Commerce & Industry - Ta izba akredytuje wybrane szkoły językowe (w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami), które odpowiadają wyznaczonym przez nią standardom w odniesieniu do kursów biznesowych języka angielskiego.
Irlandia
 Logo  Descripción
ACELS Logo ACELS (The Advisory Council for English Language Schools) została założona w roku 1969 pod patronatem irlandzkiego ministerstwa edukacji w celu kontrolowania standardów szkół językowych w oparciu o jednej model egzaminacyjny. ACELS zarządza tym modelem, dzięki któremu szkoła może zostać akredytowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Lista uznanych przez ELT organizacji jest publikowana co roku.
 Mei Relsa Logo MEI (wcześniejsza nazwa MEI-RELSA) została utworzona w styczniu 2000 roku po połączeniu MEI (Marketing English in Ireland) i RELSA (Recognized English Language Schools Association), założonej w 1969 roku. Jest to organizacja zrzeszająca szkoły języka angielskiego w Irlandii, która oferuje wysokie standardy usług i jakości, a także coroczny wybór wielu programów nauki języka angielskiego dla prawie 200.000 kursantów z całego świata. Jakość stawiana jest przez MEI na pierwszym miejscu. Wszystkie szkoły MEI są akredytowane przez irlandzkie Ministerstwo Edukacji systemem zarządzanym przez ACELS. Członkowie MEI stosują się do reguł, zasad i standardów wyznaczanych przez organizację.
Discover Ireland Logo Discover Ireland - to oficjalna strona internetowa informacji turystycznej z Irlandii. Wybrane szkoły językowe są akredytowane przez Discover Ireland jako partnerzy w turystyce, jeśli pozostają wierni wyznaczonym standardom jakości.
Malta
 Logo  Descripción
Feltom Feltom (Federation of English Language Teaching Organizations in Malta) to organizacja zrzeszająca szkoły języka angielskiego na Malcie i Gozo. Od jej założenia w roku 1989 znajduje się na szycie w rozwoju standardów jakości we wszystkich zakresach podróży językowych na wyspach i działa w imieniu Rządu Maltańskiego. Związek jest oficjalnie uznany przez maltańskie Ministerstwo Edukacji i Ministerstwo Turystyki.
Nowa Zelandia
 Logo  Descripción
English New Zealand Logo English New Zealand ito grupa wysokiej jakości szkół językowych w Nowej Zelandii. English New Zealand to zarejestrowana organizacja, która wśród swoich członków ma również istniejącą od wielu lat organizację FIELSNZ (Federation of Independent English Language Schools of New Zealand), założoną w roku 1986. Wszyscy członkowie są akredytowani przez NZQA (New Zealand Qualifications Authority) i przestrzegają zasad wyznaczonych przez nowozelandzkie Ministerstwo Edukacji..
 NZQA Logo NZQA (New Zealand Qualifications Authority)(New Zealand Qualifications Authority) to urząd rządowy w Nowej Zelandii zajmujący się określaniem jakości w różnych dziedzinach. Nasza szkoła partnerska, mająca swoje filie w Christchurch, Wellington i Auckland posiada akredytację NZQA programu "Young Learner Programmes" dla uczniów między 11 a 17 rokiem życia. Egzamin NZQA jest powtarzany co roku.
RPA
 Logo  Descripción
Edusa Logo ELTASA (English Language Travel Association of South Africa) zajmuje się rozwojem i prowadzeniem turystyki językowej w Republice Południowej Afryki, aby zagwarantować, że jej członkowie oferują profesjonalne usługi na wysokim poziomie. ELTSA zostanie w roku 2010 zastąpiona nazwą EduSA (Education South Africa).
Cape Town Tourism Logo Tourism Cape Town to oficjalna organizacja turystyczna Kapsztadu i rejonu CTRU(Cape Town Routes Unlimited), założona w roku 2004, której celem jest reklama miasta Kapsztad i rejonu zachodniego przylądka, informowanie o możliwościach spędzania czasu wolnego oraz ważnych wydarzeniach tak, aby przyjeżdżające osoby zanim wyjadą, zaplanowały już kolejną podróż w ten rejon. Akredytowani partnerzy działają według wyznaczonych standardów odnośnie organizacji i zakwaterowania.
Stany Zjednoczone
 Logo  Descripción
AAIEP Logo AAIEP (American Association of Intensive English Programs) ) – zapewnia wysokie standardy jakości w szkołach językowych w Stanach Zjednoczonych, które akredytowane są przez ACCET , CEA lub pracują pod nadzorem collegy i uniwersytetów. Wybór programów językowych AAIEP to najlepsza okazja do nauczenia się języka angielskiego.
ACCET Logo ACCET (Accrediting Council for Continuing Education & Training) to oficjalnie uznawany przez Amerykańskie Ministerstwo Edukacji od 1978 roku “niezawodny urząd w sprawach jakości wykształcenia na uczelniach wyższych oraz akredytowanych przez nie programów". ACCET przyznaje swój znak jakości ośrodkom, które oferują programy edukacyjne oraz szkoleniowe i nie są uczelniami.
CATESOL Logo Catesol (California Teachers of English to Speakers of Other Languages, English as a Second Language) to regionalna organizacja w Kalifornii i Newadzie, która kontroluje jakość szkół językowych w tych stanach.
Go Hawaii Logo Go Hawaii - Hawaii Visitor and Convention Bureau to oficjalna agencja marketingowo-turystyczna pod patronatem rządu państwa. 
Agencja współpracuje z różnymi organizatorami podróży i innymi usługodawcami, aby zaoferować przyjeżdżającym osobom jak najlepsze wspomnienia z pobytu na wyspach hawajskich.
MATSOL Logo Matsol (Massachusetts Association of Teachers of Speakers of Other Languages) regionalna organizacja, kontrolująca jakość szkół językowych w stanie Massachusetts, jak np. w Bostonie.
NYCGO Logo NYC & Co. (nycgo) to oficjalna organizacja marketingowo-turystyczna Nowego Jorku. Firmy, które stają się partnerami nycgo zobowiązują się do zapewnienia odwiedzającym Nowy Jork osobom najlepszych usług.
NYESA Logo NYESA (New York English Schools' Association)to związek szkół nauczania języka angielskiego w stanie Nowy Jork. Wszyscy członkowie są wyznaczani przez Ministerstwo Edukacji Stanu Nowy Jork. Nowy Jork to jedyny stan w USA, gdzie szkoły językowe są licencjonowane. Ponadto większość członków jest autoryzowana przez urząd imigracyjny do rejestracji obcokrajowców na kursy.

Znaki jakości języka francuskiego

Poniższa lista przedstawia francuskie znaki jakości związane z konkretnym krajem lub regionem: 
 
Francia
 Logo  Descripción
FLE Logo FLE (Français Langue Etrangèreto znak  jakości, który został zainicjowany przez francuskie ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego, kultury i komunikacji oraz Spraw Zagranicznych i Europejskich. Stworzony przez ministerialne rozporządzenie w 2007 roku, ten znak jakości informacje społeczeństwo o tym, gdzie we Francji, znajdują się instytucje które oferują wysokiej jakości kursy języka francuskiego.
Maison France Logo Maison de la France to oficjalna francuska organizacja rządowa, która jest częścią Ministerstwa Turystyki i ponosi odpowiedzialność za marketing Francji za granicą. Akredytowani członkowie stosują się do szeregu standardów, zapewniających określony poziom jakości.
French Ministry Logo Ministère de l'Education Nationale to francuskie Ministerstwo Edukacji, odpowiedzialne za edukację we Francji, które obejmuje zarówno naukę w szkołach językowych, jak i edukację na uczelniach wyższych. Nasze francuskie szkoły partnerskie są akredytowane przez francuskie Ministerstwo Edukacji, jako prywatne instytucje wyższego kształcenia.
French Ministry Logo Ministère français du Travail, des Relations sociales, de la Famille, de la Solidarité et de la Ville to francuskie ministerstwo rządu, odpowiedzialne za tematy i problemy związane z życiem zawodowym, jak np. związki zawodowe. Pokrywa ogólną politykę Ministerstwa Pracy, Stosunków Społecznych, Rodziny, Solidarności i Miasta. Nasze francuskie szkoły partnerskie są akredytowane przez francuskie Ministerstwo Edukacji, jako prywatne instytucje wyższego kształcenia.
Souffle Logo Souffle to niezależna grupa 19 centrów językowych we Francji, które zajmują się nauczaniem języka francuskiego dla obcokrajowców, przestrzegające przy tym wspólnie ustalonych standardów jakości. Regularne przeprowadzane testy gwarantują zachowanie najlepszej jakości w nauczaniu języka francuskiego (FLE), niezależnie, czy dla osób na poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym, czy zaawansowanym, nauczycieli czy młodzieży...
   
   

Znaki jakości języka włoskiego

Poniższa lista przedstawia włoskie znaki jakości związane są z niektórymi regionami Włoch:

 Logo  Descripción
ASILS Logo  ASILS (Associazione delle Scuole di Italiano come Lingua Seconda) to związek włoskich szkół językowych założony, aby móc zagwarantować kursantom dobrą jakość zajęć i usług. Członkowie muszą oferować swoim klientom kursy językowe, zgodne z dydaktycznymi zaleceniami związku. Wszyscy lektorzy zostają wybrani ze względu na ich zawodowe i osobiste umiejętności i posiadają dyplom ukończenia uczelni wyższej, a także doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego.
 Ministry of Education Itaky Logo  Ministero dell'Istruzione, dell'Università e della Ricerca - Włoskie Ministerstwo Edukacji jest odpowiedzialne za akredytację szkół językowych jako instytucji nauczania języka włoskiego i kultury włoskiej.
Tuscany Logo Regione Toscana - Biuro regionalne Toskanii ma swój własny model akredytacji ośrodków kształcenia zawodowego, które specjalizują się w nauczaniu języka włoskiego na potrzeby pracy zawodowej i różnych zainteresowań.
   

Znaki jakości języka hiszpańskiego

Poniższa lista przedstawia hiszpańskie znaki jakości związane z konkretnym krajem lub regionem:
 
 
Meksyk
 Logo  Descripción
SEP Logo SEP (La Secretaría de Educación Pública) to meksykański urząd edukacji publicznej, tworzący inicjatywę ECEST (Espacio Común de la Educación Superior Tecnológica ), która ma na celu poprawę nauczania na uniwersytetach publicznych i prywatnych oraz w szkołach językowych..
Hiszpania
 Logo  Descripción

  

AEEA Logo
 AEEA (Association Español en Andalucía) to organizacja, zrzeszająca szkoły językowe w rejonie Andaluzji, zapewniająca, że wszyscy jej członkowie oferują wysoki standard nauczania i zakwaterowania.
  
Aseproce Logo

ASEPROCE (Asociación Española de Promotores de Cursos en el Extranjero) Hiszpański związek szkół językowych, którego członkowie stosują się do wyznaczonych standardów, aby zapewnić swoim klientom wysoką jakość oferowanych usług.

 CEELE Logo CEELE (Calidad en la Enseñanza del Español como Lengua Extranjera) jest znakiem wysokiej jakości nauczania języka hiszpańskiego. Znak jest przyznawany przezUniversity of Alcalá de Henares oraz “Association to develop Spanish as an economic factor”. CEELE gwarantuje, że akredytowane przez nie szkoły zachowują międzynarodowe kryteria jakości. Znak jakości jest przyznawany po kontroli dokonanej przez eksperta z uniwersytetu, który szczególną wartość przykłada do 11 aspektów nauczania języka. Akredytacja musi być odnawiana co 2 lata.
Fedele Logo FEDELE (Federación Española de Asociaciones de Escuelas de Español para Extranjeros) składa się z 6 związków szkół językowych dla obcokrajowców. Każdy ze związków ma wyznaczone własne prawne określenia, jednak federacja ma wspólne wytyczne w sprawach procedur oraz standardy jakości, które muszą zachować wszyscy członkowie. Obecnie FEDELE zrzesza 75 szkół językowych, których głównym zadaniem jest nauczanie języka hiszpańskiego.
Cervantes Logo Instituto Cervantes został założony w roku 1991 w Hiszpanii, aby popularyzować naukę języka hiszpańskiego, a także wspierać hiszpańską kulturę. Instytut ma swoją główną siedzibę w Madrycie i Alcalá de Henares (w madryckiej prowincji), mieście, w którym urodził się pisarz Miguel de Cervantes. Centra Instituto Cervantes znajdują się na wszystkich 5 kontynentach. Instytut zarządza egzaminem DELE (Diploma in Spanish as a Foreign Language), który określa poziom znajomości języka hiszpańskiego u obcokrajowców.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt