Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieJak zaoszczędzić, wyjeżdżając na kurs językowy za granicę

Edukacja zdaje się być odporna na kryzys ekonomiczny, gdyż większość uczniów i studentów oraz ich rodzice w dalszym ciągu kontynuują inwestowanie w naukę, chcąc zwiększyć szanse na przyszłą karierę zawodową i znaleźć w nadchodzących latach dobrze płatną pracę.
 
Nauka za granicą, związana z dodatkowymi kosztami transportu oraz zakwaterowania może być dużym wyzwaniem dla ograniczonego budżetu kursantów oraz ich rodzin. Jednak wyjazd do szkoły językowej za granicą jest w dalszym ciągu najbardziej efektywną i wbrew pozorom tańszą formą nauki, niż samodzielna nauka w domu.
 
Poniżej znajdą Państwo kilka prostych rad, jak zredukować koszty podróży językowej i znaleźć niedrogi kurs za granicą.
 

1. Nie podróżujcie w lecie lub w szczycie sezonu

W wielu krajach cena kursu wzrasta w okresie letnim. Zajęcia, a w szczególności zakwaterowanie jest trudne do zorganizowania w trakcie przerwy szkolnej lub akademickiej, co odbija się na cenach, które mogą w niektórych miastach wzrosnąć nawet do 25%.
 
Dlatego zalecamy podróżowanie między wrześniem a majem, kiedy ceny kursów są niższe, a ilość osób w grupie na zajęciach mniejsza. Nie tylko zaoszczędzą Państwo dzięki temu pieniądze, lecz również skorzystają z możliwości nauki w mniejszych grupach, co z pewnością poprawi ogólne postępy w nauce. Skorzystać będzie można wtedy również z większego wyboru różnych opcji zakwaterowania. Ceny kursów i zakwaterowania są znacznie niższe poza sezonem letnim.
 
Warto również pamiętać o tym, że cena biletów lotniczych jest również znacznie tańsza poza okresem wakacyjnym.

2. Podróżujcie do mniej popularnych miast

Wiele cieszących się popularnością miast, w których oferowane są kursy językowe, jak Londyn, Brighton, Oksford, Cambridge, Nowy Jork, Malta etc. jest przepełnionych w lecie, a szkoły podwyższają ceny kursów w tym najbardziej popularnym okresie. Podróżowanie do mniej popularnych miejsc może pozwolić na zaoszczędzenie pieniędzy oraz łatwiejsze poznanie przyjaciół z okolicy i odkrycie interesujących atrakcji z dala od wielkomiejskich tłumów. 

Oto niektóre z propozycji:

Nauka języka angielskiego w Wielkiej Brytanii:
Kursy angielskiego w Londynie Beckenham 
Kursy angielskiego w Edynburgu 

Nauka języka angielskiego w USA: 
Kursy angielskiego w Santa Monica 
Kursy angielskiego w Fort Lauderdale 

Nauka języka angielskiego w Australii: 
Kursy angielskiego w Perth 
Kursy angielskiego w Darwin

 

 3. Szukajcie specjalnych ofert i zniżek

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm oferuje zniżki lub specjalne promocje, aby przyciągnąć klientów, którzy ostrożniej wydają pieniądze. Dotyczy to również branży turystycznej i turystyczno-edukacyjnej. Miejcie więc oczy otwarte i szukajcie specjalnych ofert! 3 tygodnie kursu w cenie 2 tygodni, zniesiona opłata rejestracyjna, bezpłatne zajęcia pozalekcyjne, obniżki cen zakwaterowania etc. 

Oto propozycje specjalnych ofert podróży językowych: 

- Kursy języka hiszpańskiego w Barcelonie 
- Kursy języka francuskiego w Paryżu 
- Kursy języka niemieckiego w Monachium i Berlinie

4. Zarezerwujcie podróż z wyprzedzeniem

Rezerwacje last minute w sektorze turystyki edukacyjnej nie opierają się na tych samych zasadach i trendach, jak w turystyce urlopowej. Szkoły muszą z wyprzedzeniem zaplanować i zatroszczyć się o wykwalifikowanych lektorów oraz odpowiednią ilość miejsc zakwaterowania. Małe i średnie szkoły językowe nie działają na zasadzie wielkich operatorów turystycznych, a planowanie z góry jest kluczem do ich sukcesu. Wiele szkół oferuje specjalne zniżki dla osób, które zarezerwują swoją podróż językową z 12-miesięcznym wyprzedzeniem. Najczęściej zniżki oferowane są w okresie między lutym a marcem. Rozglądajcie się za tego typu ofertami. 


Wcześniejsza rezerwacja może mieć również pozytywny wpływ na jakość zakwaterowania, szczególnie u rodzin goszczących. Pokoje u najbardziej popularnych rodzin goszczących, mieszkających blisko szkoły i posiadających wieloletnie doświadczenie w przyjmowaniu kursantów z zagranicy są najszybciej rezerwowane.

5. Obserwujcie kursy wymienne walut USD / GBP etc.

Kryzys ekonomiczny i jego skutki mają znaczący wpływ na rynek finansowy oraz kursy wymienne walut. Wiele walut w krajach, do których wyjeżdżają nasi klienci spadły w porównaniu do ceny EUR i YEN. Słynnym przykładem jest spadek brytyjskiego funta szterlinga w porównaniu z dolarem i euro na przełomie roku 2008 i 2009. Niektóre kraje zyskały dzięki temu na atrakcyjności, gdyż stały się nawet o 30% tańsze. Wszystko zależy od kursu walut i kraju, do którego Państwo wyjadą. Rozglądnięcie się i porównanie cen z pewnością sie opłaci. Firmy oferujące bezprowizyjne ceny kursów językowych w oryginalnej walucie oferują z reguły najlepszą cenę. 6. Zabierzcie ze sobą przyjaciela

Niektóre firmy oferują specjalne zniżki za polecenie ich firmy znajomemu. Pamiętajcie o tym, że jadąc ze znajomym do tej samej szkoły należy postarać się nie rozmawiać ze sobą w języku ojczystym, aby osiągnąć szybsze postępy w nauce. Wspomnijcie o tym waszemu konsultantowi, który omowi z Wami szczegóły (np. osobne zakwaterowanie i zajęcia w innych grupach). StudyGlobal oferuje 5% zniżki na cenę kursu językowego dla stałych klientów lub osób z polecenia.  

7. Tanie bilety / niedaleko położone miejsca

Na pewno jednym z głównych wydatków będzie transport, szczególnie w przypadku podróży za ocean. Nie zawsze można w polecić komuś inne, bliższe miejsce, które pozwoli z pewnością na zaoszczędzeniu kosztów przelotu, lecz nie będzie tak samo ekscytującym doświadczeniem jak daleka podróż. Z pewnością dużo wcześniejsza rezerwacja lotu pozwoli na zaoszczędzenie jego kosztów.

8. Rezerwujcie przez pośrednika podróży językowych

Zaoszczędzenie nawet do 40% kosztów podróży nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak najlepiej jest porozmawiać na ten temat z konsultantami, którzy są do tego odpowiednio przygotowani i z chęcią pomogą w dokonaniu właściwego wyboru, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Zbyt wiele czynników ma wpływ na właściwą decyzję, dlatego utrudniają one podjęcie samemu najtrafniejszego wyboru

Wszystko zależy o miejsca i długości kursu, jego specjalizacji, preferencji osoby wyjeżdżającej, obniżek cenowych, kursu wymiennego walut, pory roku, ceny przelotu oraz wielu inny czynników.

Najlepiej porozmawiać z naszym konsultantem, który doradzi, jak przygotować podróż i wyjaśni wszystkie warunki wyjazdu, a tym samym pomoże dokonać właściwego wyboru, aby podróż stała się niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt