Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieJak zarezerwować?

Aby zostać naszym klientem należy wykonać kilka prostych kroków:

1. Prosimy sprawdzić oferty na naszych stronach internetowych i znaleźć kurs językowy, którym są Państwo zainteresowani.Każdy kurs jest starannie opisany.

2. Jeśli w dalszym ciągu nie mogą Państwo znaleźć odpowiedniego kursu lub nie mogą zdecydować się na odpowiedni kurs,zadzwońcie na bezpłatną infolinię, aby porozmawiać z naszym konsultantem lub po prostu napiszcie maila na adres:

3. Po znalezieniu odpowiedniego kursu, wypełnijcie nasz formularz ofertowy. Dzięki temu otrzymamy wszystkie Państwa dane i będziemy mogli wysłać odpowiednią ofertę. Wypełnienie naszego formularza nie zobowiązuje do niczego. Oferta jest również niezobowiązująca.

4. Jeśli oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, można poprosić o inną tak często, jak chcecie. Można również skontaktować się w każdej chwili z naszymi konsultantami.

5. W międzyczasie możemy sprawdzić dostępność wybranego przez Państwa kursu oraz formy zakwaterowania (jeśli jest wymagane).

6. Jeśli oferta spełnia Państwa oczekiwania, należy wypełnić nasz formularz rezerwacyjny, który jest uzupełniany dodatkowymi danymi, nie wymaganymi w formularzu ofertowym.

7. Po otrzymaniu rezerwacji prześlemy do Państwa potwierdzenie rezerwacji oraz fakturę pro forma. W krytycznych przypadkach, robimy to również przy wysyłaniu oferty. 

8. Po wpłaceniu zaliczki dokonujemy ostatecznej rezerwacji w szkole językowej. W pilnych przypadkach (z reguły w sezonie letnim) możemy poprosić o przesłanie jak najszybciej potwierdzenia dokonania wpłaty, aby szybko zarezerwować miejsce w szkole. Tylko w rzadkich przypadach może zdarzyć się, że zarezerwują Państwo kurs i wpłacą zaliczkę, a miejsca na kursie i/lub zakwaterowanie będą już wyprzedane. W tym wypadku StudyGlobal skontaktuje się z Państwem, aby przedyskutować alternatywne rozwiązania.

9. Na 4 tygodnie przed rozpoczęciem podróży będziecie musieli zapłacić pozostałą kwotę. Jeśli rezerwacja nastąpiła w okresie późniejszym należy wpłacić całą sumę za podróż językową.

10. Jak tylko będziemy znać wszystkie szczegóły Państwa podróży, prześlemy mailem pakiet informacyjny o szkole, kursie i zakwaterowaniu (jeśli zarezerwowane). Prosimy wziąć pod uwagę, że czasami przesyłamy pakiet informacyjny, nie znając jeszcze szczegółów na temat zakwaterowania (z reguły przy zakwaterowaniu u rodziny goszczącej). Szczegóły na temat zakwaterowania przekazane zostaną niezwłocznie po ich przesłaniu przez szkołę językową.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt