Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieRodzaje kursów językowych

Poniższa lista opisuje w skrócie różne rodzaje oferowanych przez nas kursów językowych.

Lista jest tylko przeglądem najważniejszych kursów i nie obejmuje wszystkich dostępnych możliwości. Nie wszystkie kursy językowe oferowane są w każdym języku i w każdej miejscowości.

 

Kurs standardowy 

W tym kursie grupowym uczestniczy od 10 do 15 osób i obejmuje on ok. 15 - 20 lekcji w tygodniu. Minimalny okres rezerwacji to z reguły 1 lub 2 tygodnie (w zależności od szkoły językowej). Kurs ten jest często dostępny również w wersji kursu długoterminowego. Celem kursu standardowego jest poprawienie głównych umiejętności językowych (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie). Kursanci mają jednak przy tym wystarczającą ilość czasu na zwiedzanie miasta i dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Kurs standardowy jest w większości miast oferowany na wszystkich poziomach zaawansowania (szczególnie dla osób na poziomie całkiem początkującym).

 

Kurs intensywny

Ten kurs językowy jest podobny do kursu standardowego, ma jednak większa ilość lekcji, ok. 24-30 w tygodniu i również skupia się na poprawie głównych umiejętności językowych. Kursanci mają już mniej czasu na uczestniczenie w zajęciach pozalekcyjnych.

 

Kurs super-intensywny

Kurs o podobnej tematyce, jak kurs standardowy i intensywny, którego celem jest bardzo intensywna nauka języka z 30 lub więcej lekcjami w tygodniu. Większość kursantów będzie miała ograniczony czas na zajęcia pozalekcyjne w czasie wolnym.

 

Kursy PLUS

Ten kurs językowy jest połączeniem kursu standardowego lub intensywnego oraz zajęć indywidualnych w ilości 5 do 10 prywatnych lekcji w tygodniu. Lekcje indywidualne skupiają się zainteresowaniach i problemach językowych kursanta, a także pozwalają na osiągnięcie szybkich efektów w nauce oraz specjalizację w różnych dziedzinach. Na zajęcia pozalekcyjne zostanie mniej czasu niż w przypadku innych kursów.

 

Kurs w małej grupie

Niektóre z naszych szkół partnerskich oferują kursy w małych grupach. Grupy składają się z 4 – 6 uczestników i z pewnością można w nich szybciej osiągnąć postępy w nauce języka obcego. Niektóre szkoły oferują kurs w małej grupie tylko w formie kursu biznesowego lub kursu dla zorganizowanej grupy.

 

Lekcje indywidualne

Jeśli wolą Państwo całą uwagę nauczyciela skupić na sobie, możecie zarezerwować lekcje indywidualne. Jeśli zajęcia indywidualne rezerwowane są bez połączenia z innym kursem, zazwyczaj należy zarezerwować minimalną ilość lekcji. Jeśli lekcje rezerwowane są w połączeniu z innym kursem grupowym, można wtedy zarezerwować mniejszą ilość zajęć (patrz również kursy PLUS). Niektóre szkoły oferują również opcję lekcji dla dwóch lub trzech osób. Warunkiem jest, że osoby, które razem rezerwują lekcje wykazują się znajomością języka na tym samym poziomie zaawansowania.

 

Kursy długoterminowe

Kurs standardowy oraz kurs intensywny są często dostępne w niższej cenie, jeśli rezerwacja dokonywana jest na dłuższy okres czasu. W zależności od długości kursu można zarezerwować trymestr (12 tygodni), semestr (24 tygodnie) lub rok akademicki (36-48 tygodni) kursu.

 

Kursy egzaminacyjne

Większość naszych szkół partnerskich oferuje specjalne kursy przygotowujące do egzaminów. Kursy te mają z reguły wyznaczone terminy rozpoczęcia oraz określony czas trwania. Czasami ten sam kurs można zarezerwować na różną ilość tygodni, w zależności od jego intensywności (ilość lekcji kursu standardowego lub intensywnego). Kursy te wymagają zazwyczaj określonego poziomu znajomości języka.

 

Kursy biznesowe

Nasza firma oferuje szeroki wybór kursów biznesowych języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego. Kursy te skupiają się na specjalnych potrzebach osób, które chciałyby poprawić umiejętność posługiwania się jednym z tych języków w życiu zawodowym. Struktura kursu może być zbliżona do kursu standardowego lub może łączyć kurs ogólny z lekcjami biznesowymi. Niektóre kursy mają bardziej ogólne tematy i obejmują zagadnienia takie, jak korespondencja w życiu zawodowym, prezentacje etc., podczas gdy inne kursy skupiają się na konkretnej branży (np. lotnictwo, prawo,…). Większość kursów biznesowych nie jest dostępna dla osób, które rozpoczynają naukę języka obcego od samego początku. Niektóre kursy wymagają również ukończenia 21 – 25 lat.

 

Język obcy + zajęcia dodatkowe

Nasze szkoły partnerskie oferują szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych. Oferowane są również kursy łączące naukę języka obcego z konkretnym hobby. Najczęściej kursanci uczęszczają na kurs standardowy, a po nim na zajęcia dodatkowe, ucząc się na nich również słownictwa związanego z ich polem zainteresowań. Oferowane programy to m. in.:

  • Nurkowanie
  • Żeglarstwo
  • Windsurfing / Surfing
  • Kino
  • Gotowanie
  • Taniec
  • Muzyka
  • Moda
  • Aktorstwo

 

Kurs best ager (50+)

Kursy językowe Best Ager skierowane są do naszych dojrzałych klientów, którzy chcieliby nauczyć się nowego języka dla przyjemności, a nie ze względów zawodowych oraz dla tych, którzy chcą poznać i zwiedzić nowy kraj. Program kursu jest dopasowany tempem oraz strukturą do grupy wiekowej i stwarza możliwość nauki z osobami w podobnym wieku i z podobnymi zainteresowaniami. Z reguły kursy Best Ager mają wyznaczone terminy rozpoczęcia i odbywają się kilka razy do roku oraz są przeprowadzane według określonego programu nauczania.

 

Kursy dla młodzieży

Oferujemy również dużo kursów dla dzieci i młodzieży, skierowanych do osób od 5 do 17 roku życia. Większość z nich jest dostępna tylko w okresie wakacji. Bardzo młode osoby (5-9 lat) mogą uczestniczyć w kursie językowym, w trakcie gdy ich rodzice w tym samym czasie uczęszczają na kurs dla dorosłych. Od 10 roku życia (w zależności od miejscowości) kursanci mają szansę na zrobienie pierwszego samodzielnego kroku i wyjechać na obóz językowy, na którym będą pod opieką wykwalifikowanego personelu naszej szkoły partnerskiej (wiele kursów oferuje 24-godzinną opiekę). Z reguły kursy oferowane są w połączeniu z zakwaterowaniem oraz dodatkowym programem zajęć pozalekcyjnych.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt