Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieZakwaterowanie

Bardzo ważne jest, aby czuli się Państwo dobrze w trakcie pobytu we wszystkich naszych miejscach na całym świecie. Dlatego przykładamy wielką uwagę do wyboru naszych szkół partnerskich, a jednym z warunków jest również jakość oferowanego zakwaterowania, szczególnie ważna przy zakwaterowaniu u rodzin goszczących.

Zgodnie z założeniem, że zakwaterowanie to ważny element Państwa podróży językowej, zawsze staramy się znaleźć zakwaterowanie w rozsądnych cenach o możliwie najlepszej jakości. Prosimy wziąć pod uwagę, że oferowane zakwaterowanie jest bardzo zróżnicowane biorąc pod uwagę jego cenę, wielkość i standardy. Mieszkając u rodziny w domku z basenem i ogrodem w San Diego lub Nicei, w Nowym Jorku może to być mały pokój w mieszkaniu w centrum miasta. W każdej chwili zachęcamy do tego, aby jakiekolwiek problem związane z zakwaterowaniem rozwiązywać bezpośrednio w szkole i z nami.

Wskazówka: Rezerwacja zakwaterowania z reguły nie jest konieczna. Nie można jednak zarezerwować zakwaterowania bez rezerwacji kursu językowego.

W zależności od miejsca wyjazdu oferujemy szeroki wybór zakwaterowania. Zawsze mogą Państwo zamieszkać u rodziny goszczącej. Oprócz różnych mieszkań i domów studenckich mogą Państwo zawsze zarezerwować za naszym pośrednictwem również hotel.

 

Rodzina goszcząca

Zgodnie z zasadą “total immersion” zalecamy zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Nie jest to tylko korzystniejsza cenowo opcja, lecz również najlepszy wybór, aby osiągnąć jak najlepsze postępy w nauce języka obcego. Przez stałe zastosowanie języka obcego będą Państwo mogli również poza zajęciami lekcyjnymi w szkole łatwo kontynuować naukę. Ponadto poznają Państwo lokalne zwyczaje i kulturę kraju, które jeszcze bardziej zbliżą wasz kontakt z językiem.

Nasze rodziny goszczące są starannie wybierane przez szkoły partnerskie i są również regularnie sprawdzane przez reprezentantów szkoły. Kursanci zawsze mogą wyrazić swoje opinie oraz ocenę w trakcie i po zakończeniu pobytu.

Wszystkie rodziny to przyjazne osoby, które zapraszają Państwa do swojego domu. Są tak samo różnorodni i indywidualni, jak nasi klienci. Dlatego określenie rodziny nie zawsze można rozumieć w tradycyjnym tego słowa znaczeniu – mogą to być również matki samotnie wychowujące dzieci lub bezdzietne małżeństwa. Najważniejszą istotą jest konwersacja i komunikacja w czasie wolnym. Niektóre rodziny mogą w tym samym czasie gościć więcej niż jedną osobę. Prosimy wziąć pod uwagę, że większość rodzin nie pozwala na samodzielne korzystanie z kuchni, jeśli nie zostało to wcześniej ustalone.

Istnieją różne opcje wyżywienia (śniadanie, częściowe wyżywienie, pełne wyżywienie luib bez wyżywienia). Kursanci zazwyczaj sami przygotowują sobie śniadanie i jedzą kolację razem z rodziną. W zależności od sytuacji zawodowej rodziny nie zawsze mają czas by zjeść posiłek razem z kursantami. 

 

Dom studencki

Domy studenckie to z reguły akademiki położne niedaleko collegu lub uniwersytetu, które są wolne w okresie letniej przerwy semestralnej.

Dlatego opcja zakwaterowania w domu studenckim jest najczęściej dostępna w okresie letnim. Najczęściej domy są położone w centrum i oferują:

  • pokoje jedno-, dwu- lub kilkuosobowe
  • wspólną kuchnię
  • łazienkę i toaletę w pokoju lub wspólną łazienkę

Zalecamy tą formę zakwaterowania dla młodszych kursantów, którzy chcieliby mieszkać indywidualnie w korzystnej cenie.


Hostel

Hostele prowadzone są przez prywatnych właścicieli, oficjalne organizacje, jak YMCA lub należą do sieci, jak np. Youth Hostel International Organization.

Mogą Państwo wybrać między pokojem jednoosobowym z łazienką lub pokojem dzielonym z drugą osobą lub kilkoma osobami. Łazienka może być w pokoju lub wspólna na korytarzu. Często opcja ta zawiera śniadanie we wspólnej jadali. W niektórych hostelach możliwy jest również dostęp do kuchni. Ta opcja zakwaterowania jest odpowiednia dla młodych osób, które szukają korzystnego cenowo noclegu.

Mają Państwo również możliwość rezerwacji hostelu u naszego partnera Hostelworld.com.

 

Mieszkanie dzielone

W niektórych miejscowościach można zarezerwować całe mieszkanie jedno- lub kilkupokojowe dla jednej osoby lub grupy osób. Wyposażenie jest z reguły bogatsze niż w mieszkaniach dzielonych z innymi studentami. Łazienka oraz w pełni wyposażona kuchnia jest na użytek własny. Zakwaterowanie w mieszkaniu często jest dostępne tylko na dłuższe pobyty (od 4 tygodni).
 
 

Mieszkanie typu studio

Mieszkanie typu studio to z reguły jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i małą łazienką. Niektóre z nich są również dostępne dla dwóch osób.
 

Hotel 

Niektóre z naszych szkół partnerskich oferują rezerwację hotelu w pobliżu szkoły.

Mają Państwo również możliwość rezerwacji hotelu u naszego partnera HRS .

 

Pościel i ręczniki
W większości opcji zakwaterowania udostępniane są pościel prześcieradło. Często należy zabrać ze sobą ręcznik (szczególnie ręcznik plażowy). Szczegóły znajdują się w opisie zakwaterowania danej miejscowości oraz w potwierdzających informacjach, które wysyłamy do klientów po rezerwacji.
 
Wyżywienie

U rodzin goszczących często można wybrać między śniadaniem lub częściowym wyżywieniem (śniadanie i kolacja). Niektóre rodziny oferują również pełne wyżywienie (lunch packet). Proszę pamiętać, że posiłki oraz pory ich podawania zależą od rodzinnych tradycji i mogą różnić się od Państwa zwyczajów. 
Np. w Londynie mogą Państwo dostać na śniadanie pieczoną fasolę i bekon (chyba, że jesteście wegetarianami), kiedy w Nowym Jorku typowym śniadaniem mogę być bajgiel lub miska płatków kukurydzianych z mlekiem. Zawsze należy spytać się, jeśli będą Państwo chcieli wziąć jedzenie z lodówki lub zamrażarki lub jeśli będą Państwo chcieli przechować własne produkty spożywcze w lodówce. 
Jeśli oferowane posiłki nie będą Państwu smakować, prosimy postarać się przedyskutować to najpierw z Waszą rodziną bezpośrednio na miejscu lub zwrócić się do osoby ds. zakwaterowania w szkole językowej. Nie czekajcie zbyt długo i nie zwlekajcie z zakomunikowaniem tego.

Nocując w mieszkaniu, domu studenckim lub hotelu należy samemu zatroszczyć się o wyżywienie. Szczegóły znajdują się w opisie zakwaterowania danej miejscowości.

Pranie
Wiele miejsc zakwaterowania oferuje również możliwość wykonania prania lub ma w pobliżu samoobsługową pralnię. Większość rodzin goszczących oferuje możliwość prania odzieży w określonej ilości lub pozwala na korzystanie z pralki. Być może będą Państwo musieli kupić własne środki do prania lub zapłacić niewielką kwotę za pranie. 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt