• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

STWÓRZ SWÓJ PROGRAM

Stwórz własny pakiet językowy

Oblicz cenę

lub oddzwonimy do CiebieAngielski  - kursy językowe - Londyn, Wielka Brytania

Angielski - kursy językowe - Londyn, Wielka Brytania

Wybierz kurs

Nauczcie się Państwo języka angielskiego efektywnie i szybko, podczas posługiwania się nim w życiu codziennym.
 
Międzynarodowe kursy przeznaczone są dla osób w różnym wieku i uczęszczają na nie studenci, absolwenci i osoby pracujące zawodowo z ponad 50 różnych krajów.
 
Po przyjeździe przeprowadzany jest test kwalifikacyjny (możliwe również rozwiązanie przez internet przed przyjazdem), dzięki któremu studenci zostaną przydzieleni do grupy na odpowiednim poziomie zaawansowania. W trakcie kursu odbywają się regularne spotkania z nauczycielem, aby móc wspólnie omówić postępy w nauce oraz przedyskutować wyznaczone cele. Otrzymają Państwo również wskazówki, jak korzystać z naszego centrum do nauki. Po pomyślnym zakończeniu kursu studenci otrzymują certyfikat, zaświadczający o długości kursu i osiągniętym poziomie.

Nasza partnerska szkoła językowa oferuje kursy na  poziomach nauczania, od początkującego do zaawansowanego. Poziomy nauczania opierają się na podziale CEFR według Rady Europy.

 
Centrum do samodzielnej nauki: Po czasie, kiedy odbywając się zajęcia studenci mogą korzystać z centrum do samodzienej nauki. Asystenci pomagają tam studentom w nauce, co daje możliwość osiągnięcia jeszcze większego rozwoju podczas pobytu w Londynie.
 
Osoby 100% początkujące: Początkujący są jedynie akceptowani co poniedziałek na porannej wersji kursu standardowego
 
Uwaga: Pierwszym dniem szkoły jest z reguły poniedziałek. W lecie możemy również zaprosić kursantów w niedzielę (test kwalifikacyjny, zapoznanie ze szkołą), aby nie stracić lekcji w poniedziałek.

Wiza

Obowiązkiem uczestnika jest zatroszczenie się o odpowiednie dokumenty wizowe. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy odwiedzić stronę www.embassyworld.com

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt