• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

STWÓRZ SWÓJ PROGRAM

Stwórz własny pakiet językowy

Oblicz cenę

lub oddzwonimy do CiebieZakwaterowanie - Londyn, Wielka Brytania

Zakwaterowanie - Londyn, Wielka Brytania

Ogólne informacje na temat zakwaterowania

Wybierz rodzaj zakwaterowania

StudyGlobal przywiązuje dużą uwagę do miejsca zakwaterowania swoich klientów. Rodziny goszczące, domy studenckie oraz mieszkania są starannie wybierane. Zakwaterowanie u rodzin goszczących pozwala na zastosowanie języka obcego w praktyce i poznanie kultury oraz mentalności mieszkańców danego kraju. Zawsze staramy się zakwaterować u jednej rodziny osoby, pochodzące z różnych krajów, jednak nie zawsze może to być zagwarantowane i zależy od dostępności i sezonu. Rodziny goszczące są bardzo różnorodne i mogą różnić się od typowego opisu rodziny. Mogą to być osoby pracujące lub na emeryturze, pary lub osoby samotne, różnych wyznań, pochodzenia etnicznego i zawodowego, mieć lub nie mieć dzieci.

Zakwaterowanie obejmuje okres od niedzieli przed rozpoczęciem kursu do soboty po zakończeniu kursu. Na życzenie można zarezerwować za odpowiednią opłatą dodatkowy nocleg, jeśli będzie dostępny. Rezerwacja dodatkowego noclegu powinna nastąpić stosunkowo wcześnie, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkie zmiany rezerwacji związane są z opłatą manipulacyjną i nie zawsze mogą zostać dokonane w związku z brakiem dostępności lub ograniczeń czasowych. W przypadku innych form zakwaterowania niż rodziny goszczące mogą obowiązywać specjalne warunki anulacji. Rezerwacje lastminute (mniej niż 3 tygodnie przed wyjazdem w szczycie sezonu i mniej niż 6 tygodni przed wyjazdem w sezonie) mogą być związane z brakiem niektórych miejsc zakwaterowania.

Większość form zakwaterowania wymaga wpłaty kaucji. W przypadku niektórych form zakwaterowania należy dodatkowo zapłacić za sprzątanie / elektryczność lub inne rachunki.

Niektóre formy zakwaterowania wymagają odbioru kluczy w recepcji/biurze wynajemcy i /lub wymagają rezerwacji dodatkowo płatnego transferu z lotniska, aby klucze mogły zostać dostarczone do klienta.

Zakwaterowanie może zarezerwować tylko osoba uczestnicząca w kursie językowym oraz ewentualnie osoby jej towarzyszące.

 

Domy, mieszkania i apartamany – bez wyżywienia

Jeśli chcielibyPaństwo wynająć mieszkanie lub dom w Wimbledon to proponujemy skontaktować się z lokalna agencję nieruchomości Foxtons lub z The County Homesearch Company. Minimalny okres wynajmu domu lub mieszkania to zazwyczaj 6 miesięcy, ale krótszy okres może również zostać zaaranżowany.
Ważna informacja: Ta opcja zakwaterowania jest rezerwowana bezpośrednio u agencji, a nie za pośrednictwem naszej szkoły partnerskiej.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt

Hotele i Pensjonaty
W Wimbledonie znajduje się wiele bardzo ładnych hoteli i pensjonatów. Jeśli preferują Państwo te opcje, możemy ułatwić Państwu poszukiwanie zakwaterowania, podając listę możliwych miejsc noclegu w pobliżu szkoły.

Ważna informacja: Szkoła nie odpowiada za wymienione mieszkania, apartamenty, hotele i pensjonaty. Te opcje zakwaterowania są rezerwowane bezpośrednio u agencji, a nie za pośrednictwem naszej szkoły partnerskiej.

Dodatkowo mogą Państwo zarezerwować hotel przez HRS lub hostel przez Hostelworld.com.


Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt