• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

STWÓRZ SWÓJ PROGRAM

Stwórz własny pakiet językowy

Oblicz cenę

lub oddzwonimy do CiebieAngielski  - kursy językowe -  Perth, Australia

Angielski - kursy językowe - Perth, Australia

Wybierz kurs

Pierwszego dnia odbywa się test dla wszystkich nowoprzybyłych studentów, który pozwoli określić ich poziom znajomości języka angielskiego oraz przydzielić do grupy na odpowiednim poziomie zaawansowania. Test kwalifikujący składa się z części pisemnej, gramatycznej i czytania. Dodatkowo zostanie przeprowadzona krótka rozmowa, w której będzie można ocenić umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia.
Zajęcia każdego z 6 poziomów (podstawowy-zaawansowany) nauczania opierają się na specjalnie przygotowanym podręczniku. Nauczyciele stosują najnowsze metody nauczania. Podręczniki uzupełniane są dodatkowymi materiałami do nauki, które odpowiadają życzeniom i zainteresowaniom kursantów.

Metody nauczania opierają się na wzajemnej komunikacji. Każdy uczestnik kursu spotyka się pierwszego dnia ze swoim nauczycielem, aby omówić zasady nauki własnej po zajęciach. Jeśli student potrzebuje dodatkowego wsparcia, specjalny zespół do spraw studentów służy przez cały czas pomocą.

Postępy w nauce są regularnie sprawdzane w indywidualnych rozmowach z nauczycielem i miesięcznych testach kontrolnych. Po zakończeniu kursu, jego uczestnicy otrzymują certyfikat, zaświadczający o zdobytym poziomie językowym.

Zajęcia dla osób na poziomie początkującym lub średnio-zaawansowanym skupiają się na mówieniu, rozumieniu ze słuchu i wymowie. Dodatkowo pomagamy w możliwie najszybszym poprawieniu wymowy i konwersacji.

Zalecane terminy rozpoczęcia kursu w roku 2016: 04.01., 01.02., 29.02., 28.03., 25.04., 23.05., 20.06., 18.07., 15.08., 12.09., 10.10., 07.11., 05.12. 

Uwaga: Osoby na poziomie 100% początkującym nie są akceptowane na kursie grupowym. Będą musieli oni uczęszczać na zajęcia indywidualne aż do osiągnięcia poziomu podstawowego.


Wiza

 

Obowiązkiem uczestnika jest zatroszczenie się o odpowiednie dokumenty wizowe. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy odwiedzić stronę www.embassyworld.com

 

Informacje na temat ubezpieczenia:

 

Starając się o wizę studencką wymagane jest przez australijskie prawo wykupienie Studenckiego Ubezpieczenia Zdrowotnego (Overseas Student Health Cover - O.S.H.C). Musi ono zawierać opiekę medyczną i szpitalną w publicznych szpitalach. Studenci mogą również wybrać nasze partnerskie ubezpieczenie od wypadków, zdrowotne, bagażu, które również jest ważne w przypadku podróżowania z wizą studencką. Aby uzyskać więcej informacji prosimy sprawdzić: http://www.studyglobal.pl/informacje/przeloty.htmJeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt