• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

STWÓRZ SWÓJ PROGRAM

Stwórz własny pakiet językowy

Oblicz cenę

lub oddzwonimy do CiebieSzkoła językowa -  Perth, Australia

Szkoła językowa - Perth, Australia

Nasza partnerska szkoła języka angielskiego mieści się w Northbridge, zaledwie 1km od centrum Perth i 5 minut spaceru od głównego dworca kolejowego i autobusowego. W okolicy jest mnóstwo kawiarni, restauracji, barów i sklepów. Niedaleko położona jest również biblioteka główna oraz galeria sztuki. Odbywa się tu wiele wydarzeń kulturalnych, a noc zawsze tętni życiem. Z łatwością można dojechać do pięknych plaży, outback lub słynnych winnic.

Budynek szkoły jest nowocześnie urządzony, sale lekcyjne są jasne i przestronne. Do szkoły należy również ogród oraz pomieszczenie z kuchnią dla kursantów.

Szkoła posiada nowoczesne sale lekcyjne z dużą ilością światła oraz bardzo dużą przestrzeń wspólną dla studentów, wraz z kuchnią. Posiada również multimedialne centrum z płaskimi monitorami, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do internetu, odtwarzaczami DVD, laboratorium językowym do indywidualnej nauki i pomieszczenie dla studentów, które wyposażone jest w kuchnię. W pomieszczeniu tym studenci mogą lepiej się poznać, zapisać się do „Klubu Konwersacyjnego” lub zaplanować swój czas wolny z „Klubem Boomerang”.

Informacje na temat szkoły

Opinie kursantów 9.2 / 10

Informacje na temat szkoły 13 sal lekcyjnych, maksymalnie 18 osób w grupie

Poziom: A1 - Podstawowy do C2 - Bardzo zaawansowany

Założona w roku: 1981

Minimalny wiek: 16 lat

Akredytacje szkoły językowej:

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt