• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieKursy językowe -  Sliema

Aktualna pogoda

Kursy językowe - Sliema

Malta dzięki wyjątkowemu klimatowi i możliwość połączenia nauki i wypoczynku jest idealnym miejscem na naukę języka angielskiego.
Oprócz zajęć w szkole będą mieli Państwo wiele innych okazji na zastosowanie języka angielskiego w praktyce. Malta jest jednym z niewielu dwujęzycznych państw świata. Angielskojęzyczne gazety, czasopisma i książki są szeroko dostępne, a większość wydarzeń kulturalnych na wyspie odbywa się w języku angielskim.
 
Przekonają się Państwo tutaj sami, że perfekcyjne połączenie serdecznej, południowej gościnności z anglosaskimi tradycjami nadaje wyspie niepowtarzalnego uroku.
 
Archipelag Maltański składa się z trzech głównych wysp: Malty, Gozo oraz Comino i rozciąga się na powierzchni 316 km2. Malta posiada niezwykle bogatą historię. Przez wieki osiedlały się tutaj różne kultury, przyczyniając się tym samym do powstania bogatego archeologicznie, historycznie i kulturalnie dziedzictwa wyspy.
 
Spokojne i niedrogie życie, cudowny klimat i przepiękne, krystalicznie czyste morze czynią Maltę idealnym miejscem na naukę języków obcych. Tutejsza ludność posługuje się językiem maltańskim, jednakże większość mieszkańców mówi również płynnie w języku angielskim. Zapraszamy do zgłębienia współczesnej historii wysp oraz na interesujące spacery szlakami Świętego Jana lub wizytę w miejscach, gdzie rycerze Zakonu Joannitów bronili wiary chrześcijańskiej.
 
Malta to również raj dla płetwonurków. Początkujący i doświadczeni płetwonurkowie znajdą tutaj dogodne warunki do podwodnych wycieczek zarówno na morzu otwartym, jak i do nurkowania jaskiniowego. Wyspy Archipelagu Maltańskiego zapraszają na podwodną podróż, podczas której odkryją Państwo ich urocze porty, piękne zatoki, klify, podwodne skały oraz wraki statków. Nasza partnerska szkoła językowa oferuje specjalne kursy łączące kursy języka angielskiego z nurkowaniem.
 
Szkoła mieści się w miejscowości Sliema, jednym z większych miast wyspy z wieloma sklepami, restauracjami i innymi możliwościami rozrywki. Szkoła jest łatwo dostępna ze wszystkich zakątków miasta i jest oddalona o niecałe 300 metrów od morza.

Więcej informacji

Szkoły językowe - język Angielski - Sliema

Inlingua Malta

Pokaż kursy

8.5 / 10

Od

125 EUR / tydzień

0.00
/ tydzień

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt