• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

STWÓRZ SWÓJ PROGRAM

Stwórz własny pakiet językowy

Oblicz cenę

lub oddzwonimy do CiebieInformacja o transporcie -   Montpellier, Francja

Informacja turystyczna i informacja o transporcie - Montpellier

Informacja o transporcie - Montpellier, Francja

Jak dotrzeć do Montpellier
 
Transport w Montpellier: transport & główne atrakcje turystyczne w Montpellier. Poznajcie Francję z podróżami językowymi StudyGlobal!
 
SAMOLOT
Międzynarodowe lotnisko w Montpellier - Méditerrannée jest oddalone od centrum miasta o ok. 8 km. Codziennie oferowanych jest 14 połączeń lotniczych do Paryża (czas lotu: 1 godzina) oraz wiele połączeń do innych europejskich miast (np. Londynu). Z lotniska do centrum Montpellier można dojechać autobusem w przeciągu 15 minut. Koszt przejazdu wynosi ok. EUR 7. Jeśli zarezerwują Państwo zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transfer z i na lotnisko jest bezpłatny.
 
POCIĄG
Montpellier leży na trasie pociągu, kursującego między Paryżem – Lyon – Perpignan – Barceloną i ma dogodne połączenia kolejowe TGV (pospieszne) ze wszystkimi dużymi miastami we Francji i w Europie. Czas podróży pociągiem z Paryża do Montpellier wynosi ok. 3 godziny i 15 minut. Informacje na temat rozkładu jazdy pociągów we Francji można znaleźć na stronie internetowej: www.sncf.fr . Jeśli zarezerwują Państwo zakwaterowanie u rodziny goszczącej, transfer z i na dworzec kolejowy jest bezpłatny.
 
SAMOCHÓD
Montpellier leży na trasie autostrady prowadzącej z Lyon do Barcelony, dzięki czemu można z łatwością dotrzeć tutaj również samochodem. 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt