• Polski $data.createWebsiteMenu($website.lang)
Kursy językowe za granicą
 

 

STWÓRZ SWÓJ PROGRAM

Stwórz własny pakiet językowy

Oblicz cenę

lub oddzwonimy do CiebieSzkoła językowa -  Sankt Petersburg, Rosja

Szkoła językowa - Sankt Petersburg, Rosja

Szkoła językowa w Sankt Petersburgu położona jest w pobliżu Nevsky Prospekt, oddalona o zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra Nevsky prospekt/Gostiny Dvur. W tej dzielnicy znajdą Państwo najsłynniejsze zabytki Sankt Petersburga oraz szeroką gamę kawiarni, barów, restauracji i sklepów.

Wszystkie sale lekcyjne są nowocześnie wyposażone w telewizory LCD oraz od odtwarzacze DVC. Znajduje się tutaj również laboratorium językowe do samodzielnej nauki z biblioteką i komputerownią oraz kawiarnia internetowa. W szkole można korzystać z bezprzewodowej sieci internetowej. Szkoła języka rosyjskiego łączy wymagający i intensywny program językowy z przyjazną i osobistą atmosferą.

Można tutaj również zarezerwować wycieczki, bilety na koncerty i do teatru oraz na inne podróże. W szkole znajduje się ponadto kawiarnia, która otwarta jest od godz. 09:00 do 21:00 (do 17:00 w lecie i w dni świąteczne).

Szkoła jest akredytowana przez lokalny samorząd jako prywatna szkoła języka rosyjskiego i jest do dzisiaj jedyną prywatną szkołą językową, która jest członkiem ROPRYAL, oficjalnej organizacji propagującej nauczanie języka i literatury rosyjskiej. Ponadto szkoła jest oficjalnym centrum przygotowującym do państwowego egzaminu z języka rosyjskiego (TRKI).

Wszyscy nauczyciele języka rosyjskiego to Rosjanie, którzy posiadają wyższe wykształcenie oraz odpowiednie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego osób z zagranicy (RKI). Szkoła poświęca dużą uwagę regularnym szkoleniom swoich pracowników. Zajęcia są bardzo interesujące i obejmują wiele gier z podziałem na role, dyskusji i kreatywnych zadań (rysowanie, opowiadanie historii etc). Regularnie sprawdzane są wszelkie nowości wśród materiałów do nauki. Nauczyciele przygotowują również własne materiały wykorzystywane na zajęciach.

Informacje na temat szkoły

Opinie kursantów 8.5 / 10

Informacje na temat szkoły 13 sal lekcyjnych, maksymalnie 12 osób w grupie

Poziom: Początkujący do Proficiency

Założona w roku: 1992

Minimalny wiek: 16 lat

Akredytacje szkoły językowej:

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt