Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieKurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Bournemouth, Anglia (+ 13 lat)

 

Wiek BVE: Od 13 do 17 lat / BSV: Od 16 do 20 lat
   
  Czas trwania Od 2 do 11 tygodni
   
Terminy

Każdy poniedziałek od 15. czerwca do 28. sierpnia 2015

   
  Ceny*

Kurs wakacyjny (SV): 278 GBP za tydzień
Kurs wakacyjny EXTRA (VE): 380 GBP za tydzień
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pokój dwuosobowy: 138 GBP za tydzień 
Zakwaterowanie u rodziny goszczącej, pokój jednoosobowy: 166 GBP za tydzień

Bournemouth to ciekawe i tętniące życiem miasto uniwersyteckie, a zarazem słynny kurort nadmorski na południowym wybrzeżu Anglii, oddalony jedyne 2 godziny drogi od Londynu. Bournemouth słynie z urzekających długich piaszczystych plaż, przepięknych kawiarnianych ogródków i niezwykłej międzynarodowej atmosfery. Nasza szkoła partnerska języka angielskiego jest otwarta przez cały rok i znajduje się w wytwornej dzielnicy mieszkaniowej, oddalonej zaledwie o 5-10 minut spaceru od centrum Bournemouth i plaży. Do dyspozycji studentów oddany jest duży ogród, taras, dwie restauracje (opcja halal), 28 dużych i jasnych sal lekcyjnych, bezprzewodowy dostęp do internetu, 2 multimedialne laboratoria językowe, sala komputerowa i biblioteka. To idealne miejsce na odbycie kursu języka angielskiego dla młodzieży w Anglii.

Kurs składa się z 20 lekcji tygodniowo (15 godzin) w międzynarodowych grupach i obejmuje wszystkie aspekty nauki języka skupiając się szczególnie na lekturze, ćwiczeniach ze zrozumienia, wypowiedziach ustnych i gramatyce. Pierwszego dnia młodzież pisze test językowy pozwalacjący na przydział do grupy (poziomy od początkującego do zaawansowanego). Nauczyciele pomagają uczestnikom kursu osiągnąć swobodę w wypowiadaniu się tak by ich kurs był przyjemny i rozrywkowy!

Zakwaterowanie

Młodzież mieszka u rodzin goszczących i w ten sposób szybko uczą się zarówno języka jak i brytyjsckiej kultury. Pokoje są jedno- lub dwuosobowe dzielone z inną osobą tej samej płci i w podobnym wieku. Rodziny oferują częściowe wyżywienie lub pełne wyżywienie (w opcji extra). Jest to idealne zakwaterowanie dla uczestników wakacyjnego kursu języka angielskiego w Bournemouth

 

Zajęcia dodatkowe


Zajęcia pozalekcyjne w Bournemouth zawierają opcjonalny program (obowiązkowy w opcji ”extra”) sportowy i zajęć pozalekcyjnych (2-3 razy w tygodniu bez dodatkowej opłaty) oraz inne zajęcia za dodatkową opłatą. Program obejmuje całodniową wycieczkę w weekend.

Przykładowe zajęcia pozalekcyjne i wycieczki: siatkówka, piłka nożna, taniec, tenis stołowy, golf, pływanie, łucznictwo, WiiFit, rejs statkiem, szukanie skarbów, wycieczki rowerowe, spacery po lesie, mini-olimpiada, kino, kabaret, bingo, karaoke, konkurs talentów, piknik, grill, zwiedzanie, Londyn, Cambridge, Stratford-upon-Avon, Park rozrywek Chessington, Brighton,  Bath, Salisbury i Stonehenge,Park Narodowy New Forest, The Eden Project w Kornwalii, Zamek Windsor.

Transport wliczony w cenę kursu, bilety wstępu nie są wliczone.

Opcja Extra zawiera dodatkowe usługi: 1 półdniowa wycieczka w tygodniu, kompletny program zajęć pozalekcyjnych i sportowych realizowanych codziennie popołudniu i 3 razy wieczorem/nocą, obiad od poniedziałku do piątku w szkolnej stołówce + obiad/picnic u rodziny w weekendy, pranie raz na tydzień. Uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych i sportowych jest obowiązkowe w opcji Extra by móc zapewnić nadzór nie tylko podczas lekcji. Oferujemy również specjalne zajęcia pozalekcyjne za dodatkową opłatą 110 GBP za tydzień. Prosimy o kontakt w celu bliższych informacji.

Ważna informacja: Prosimy mieć na uwadze iż ten program nie zawiera 24-godzinnego nadzoru. Uczestnicy traktowani są jak osoby dorosłe i są nadzorowani podczas lekcji i zajęć pozalekcyjnych. 14-15- latkowie nie mają kluczy do domu rodziny goszczącej i muszą wrócić przed 22.30. Kursanci, którzy nie ukończyli 16 lat muszą być w drodze z i na lotnisko pod opieką rodziców lub muszą zarezerwować transfer w obie strony. 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimum 2 tygodniowy program
  • 20 lekcji języka angielskiego w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej (z częściowym lub pełnym wyżywieniem) lub w akademiku (częściowe wyżywienie lub bez wyżywienia)
  • Program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek
  • Całodniowa wycieczka w weekend
  • Książki i materiały do nauki
  • Certyfikat po zakończeniu programu
  • 24-godzinny telefon alarmowy
  • Transfer z i na lotnisko nie wliczony w cenę (dostępny z różnych lotnisk za dodatkową opłatą) 
 

* Ubezpieczenie od podróży zagranicznej, opłata rejestracyjna (75GBP), transfer z i na lotnisko oraz bilet lotniczy nie wliczone w cenę.

 

 

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt