Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieKurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Brighton, Anglia (13-17 lat)

Wiek Od 13 do 17 lat
   
  Czas trwania Od 1 do 10 tygodni
   
Terminy

   Kurs + rodzina goszcząca: każdy poniedziałek od 13 czerwca do 22 sierpnia 2015
Program dzienny: od 15. czerwca do 21. sierpnia 2015

   
  Ceny*

Cena za tydzień: GBP 610
Program dzienny: GBP 440

 

Brighton, najpiękniejsze miasto na południowym wybrzeżu, jest typową angielską nadomorską miejscowością. Jest znana z swojego kosmopolitycznego środowiska i przyciąga ludzi z całego świata aby zaoferować swój szeroki wybór atrakcji. Latem miasto przepełnione jest studentami, którzy korzystają z plaży, portu, Royal Pavilion i wielu innych. 

Kurs realizowany jest w szkole EC BRIGHTON (w tej samej w, której odbywa się kurs dla dorosłych) od 13 do 27 czerwca i od 18 do 22 sierpnia 2015. Budynek znajduje się w odległości 2 minut pieszo od Brighton Pier, Royal Pavilion i posiada dostęp do Wifi, salę dla studentów, bibliotekę oraz salę komputerową. Poza tymi terminami lekcje odbywają się w prestiżowym BRIGHTON COLLEGE (od 30 czerwca do 22 sierpnia 2015) znajdującym się 15 minut od centrum miasta. Jest to college, który podczas roku akademickiego jest użytkowany przez brytyjskich studentów, w związku z czym jest to typowy brytyjski collage. Znajdują się tam boiska oraz miejsca do uprawiania sportu oraz wszystko potrzebne studentom do tego, aby czuli się komfortowo. 

 

Nasz kurs języka angielskiego poprawi Twój poziom językowy, od początkującego do zaawansowanego, kładąc nacisk na język angielski mówiony. Skupisz się również na umiejętności rozumienia ze słuchu, czytaniu oraz pisaniu. Bardzo ważnym elementem tego kursu jest sprawienie abyś poczuł się pewnie z posługując się językiem angielskim. Pierwszego dnia studenci przystąpią do testu kwalifikującego, który pozwoli na przydzielenie do grupy na odpowiednim poziomie. Kurs zawiera 20 lub 30 lekcji w tygodniu ( 1 lekcja = 45 minut) z całkowitą liczbą studentów w grupie – 15. Lekcje są zabawne i elastyczne, aby studenci mogli uczęszczać na zajęcia zarówno rano jak i po południu według tygodniowego planu zajęć. 

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie jest u rodziny goszczącej. Można również zarezerwować kurs bez zakwaterowania. Przyjazd następuje w niedzielę dzień przed zakończeniem kursu , natomiast wyjazd odbywa się w sobotę dzień po zakończeniu kursu.

Rodzina goszcząca: Studenci zakwaterowywani są w pokojach dwuosobowych z dwoma łóżkami w jednej z ostrożnie wybranych przez nas rodzin goszczących.  Łazienka jest wspólna i zakwaterowanie obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, różnego rodzaju obiady na ciepło/zimno oraz kolaja). Ręczniki, pościel oraz pranie raz w tygodniu są wliczone. Średni czas dojazdu autobusem do szkoły od rodzin goszczących to 20-40 minut. Średni czas dojazdu do centrum miasta to 20-30 minut. Studenci powinni zakupić bilet autobusowy po przyjeździe – koszt około 17,5 GBP za tydzień. 

 

Zajęcia dodatkowe

 

Program dzienny: Studenci którzy zarezerwowali zakwaterowanie ze swoimi rodzicami lub rodziną w Brighton, ale chcą poświęcić część swojego wyjazdu na podniesienie poziomu języka angielskiego, mogą również w swoim wolnym czasie brać udział w programie zajęć pozalekcyjnych wraz ze swoimi kolegami z grupy.

Brighton posiada bardzo dobrą reputację w kwestii rozrywek jakie oferuje miasto.  Nasz plan programu integracyjnego i pozalekcyjnego gwarantuje dostarczenie studentom niesamowitych wrażeń i pozostawienie wspaniałych wspomnień z pobytu w Brighton. Studenci będą zdobywać nowych przyjaciół jednocześnie ćwicząc język angielski. Każdego dnia rano i w niektóre popołudnia od poniedziałku do piątku odbywają się zajęcia pozalekcyjne, a w soboty realizowane są całodniowe wycieczki.  Niedziela natomiast jest dniem wolnym, który można przeznaczyć na pójście na zakupy lub na własne rozrywki. Program zajęć dodatkowych jest idealnym uzupełnieniem kursu języka angielskiego dla młodzieży w Anglii

Przykłady zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: Zwiedzanie Brighton z przewodnikiem, gry w kręgle, tenis, piłkę nożną, wycieczka do Zamku Arundel, zwiedzanie Pawilonu Królewskiego, wyjście na zakupy, „poszukiwanie skarbów”, siatkówka plażowa, nocne dyskoteki, karaoke, międzynarodowe przyjęcie, gry i teatr, wycieczki całodniowe w soboty do miast typu Londyn, Cambridge, etc.

 

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimum 1 tydzień (zalecane są 2 tygodnie)kurs w brighton
  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu (poniedziałek - piątek)
  • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem (oprócz dnia zaplanowanego)
  • Codzienne zajęcia pozalekcyjne, całodniowa wycieczka w sobotę.
  • Certyfikat na zakończenie kursu
  • Materiały do nauki
  • 24-godzinny telefon alarmowy
  • Transfer z lotniska: Heathrow GBP 75, Gatwick GBP 75, Stansted GBP 225, Luton GBP 225 (w jedną stronę w godzinach 8:00-20:00)
  • Zakwaterowanie obejmuje okres od soboty do soboty. 
 
 
 

 Międzynarodowe ubezpieczenie w podróży, opłata rejestracyjna i bilet lotniczy nie są wliczone w cenę.

Jeśli rezerwują Państwo usługę "niepełnoletni bez opieki" z opieką podczas lotu, szkoła pobierze opłatę w wysokości GBP40 za lot za zapewnienie tej usługi.

 

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt