Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieKurs języka angielskiego dla młodzieży w Bristolu, Anglia (12-17 lat)

Wiek Od 12 do 17 lat
   
  Czas trwania

Od 1 do 8 tygodni

   
Terminy

Rezydencja: każdy poniedziałek od 27. czerwca do 8. sierpnia 2015 

   
  Ceny*


Cena za tydzień: GBP 670


Bristol to więcej niż tylko piękne miasto. W swojej okolicy posiada on wiele atrakcji, z których korzystają studenci podczas swojego pobytu: znajduje się w odległości mniej niż 2 godzin od Londynu, 10 minut pociągiem od eleganckiej miejscowości Bath. W bliskim sąsiedztwie jest również wiejska okolica The Costwolds oraz interesujące miejsca jak Stonehenge, Glastonbury, etc.

Nasza partnerska szkoła języka angielskiego udziela lekcji dla młodzieży w UWE, prestiżowym uniwersytecie. Dojazd do centrum miasta to około 30 minut transportem publicznym. 

 

Kurs języka angielskiego dla młodzieży jest stworzony tak, aby poprawić umiejętności komunikacyjne oraz pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim przez wszystkich studentów, od poziomu początkującego do zaawansowanego. Pierwszego dnia studenci przystępują do testu kwalifikującego i na jego podstawie przydzielani są do odpowiedniej grupy. Kurs obejmuje 20 lekcji w tygodniu (1 lekcja = 45 minut) z minimum 15 studentami w grupie. Atmosfra na zajęciach jest relaksująca i nieformalna, aby stworzyć naturalne środowisko dla naszych studentów. Lekcje odbywają się rano lub popołudniu, zależnie od tygodniowego planu zajęć.

 

Zakwaterowanie

 

Rezydencja – Kampus UWE (od 12 do 17 lat): Studenci zakwatrowani są w Kampusie należącym do University of West England (UWE),  w niedalekiej odległości od budynku gdzie odbywają się zajęcia. Uniwersytet znajduje się w odległości 30 minut jazdy autobusem od szkoły. Aby móc uczestniczyć we wszystkich zajęciach studenci mogą zakupić bilet autobusowy (około 19,50 GBP/tydzień). Zakwaterowanie jest oferowane w komfortowych pokojach z prywatną łazienką. Zakwaterowanie obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie kontynentalne, różnego rodzaju obiady na ciepło w szkole lub restauracji lub prowiant w dniu wycieczki, kolacja na ciepło z możliwością wyboru posiłków wegetariańskich). Studenci mają dostęp do internetu oraz posiadają opiekę na terenie kampusu. Pościel jest udostępniana i regularnie zmieniana; studenci muszą zabrać ze sobą ręczniki. Pranie również jest dostępne.

 

Pomagamy studentom w jak najlepszym spędzaniu czasu poprzez pozalekcyjne zajęcia dodatkowe zawierające opiekę.  Studenci mogą dowiedzieć się wiele na temat Bristolu, spróbować nowych rzeczy i przede wszystkim ćwiczyć język angielski. Rano i wieczorem od poniedziałku do piątku odbywają się zajęcia dodatkowe oraz w soboty organizowana jest całodniowa wycieczka.  Niedziela jest dniem wolnym, który można wykorzystać na przykład na pójście na zakupy, etc. 

 

Zajęcia dodatkowe


Przykłady zajęć dodatkowych i wycieczek: Zwiedzanie Bristolu z przewodnikiem, noc filmowa, kręgle, wycieczka do Bath, przyjęcie powitalne, Muzeum Bristolu, wyjście na zakupy, Adventure Gold, dyskoteka, przyjęcie na plaży, zwiedzanie SS Britain, Talent show (pokaz talentów), całodniowa wycieczka do Londres, Oxford, etc.

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimum 1 tydzień (zalecane są 2 tygodnie)
  • 20 lekcji w tygodniu (poniedziałek – piątek)
  • Zakwaterowanie w rezydencji lub u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem (oprócz dni zaprogramowanych)
  • Codzienne zajęcia dodatkowe, całodniowa wycieczka w sobotę
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały do nauki
  • 24-godzinny telefon alarmowy (nie ma opieki)
  • Transfer (w obie strony) dostępny w cenie GBP 40 (z lotniska w Bristol między 8:00 – 20:00) Inne lotniska również możliwe, prosimy o kontakt w celu otrzymania ceny.
  • Zakwaterowanie obejmuje okres czasu od soboty do soboty

 

* Międzynarodowe ubezpieczenie w podróży, opłata rejestracyjna, opłata rejestracyjna za zakwaterowanie i bilet lotniczy nie są wliczone w cenę. 

* Jeśli rezerwują Państwo usługę "niepełnoletni bez opieki" z opieką podczas lotu, szkoła pobierze opłatę w wysokości GBP40 za lot za zapewnienie tej usługi.

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt