Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieKurs języka angielskiego dla młodzieży w Cambridge, Anglia (13-17 lat)

Wiek Od 13 do 17 lat
   
Czas trwania

Od 2 do 9 tygodni

   
Terminy

Rezydencja: każdy poniedziałek od 4. czerwca do 15. sierpnia 2015

Rodzina goszcząca: każdy poniedziałek od 13. czerwca do 22. sierpnia 2015

Program dzienny: lkażdy poniedziałek od 15. czerwca do 21. sierpnia 2015

   
 Ceny*

Cena za tydzień w rodzinie goszczącej: GBP 610 
Cena za tydzień w rezydencji studenckiej: GBP 760 
Program dzienny: 440 GBP za tydzień

Cambridge to coś więcej niż tylko prestiżowe miasto uniwersyteckie! To urokliwe miasto posiada wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują młodzież; są to między innymi wycieczki łódką po rzece Cam oraz inne zorganizowane wizyty. Cambridge oferuje idealną mieszankę tradycji i nowoczesności oraz międzynarodowe otoczenie. Nasza szkoła partnerska języka angielskiego dla młodzieży mieści się w Chesterton Community College, położonym blisko centrum miasta

 

Kurs języka angielskiego dla młodzieży w Anglii zaprojektowany został z myślą o polepszeniu komunikacji oraz nauczeniu młodych ludzi wiary we własne możliwości, bez względu n ato czy ich poziom to początkujący czy też zaawansowany. Pierwszego dnia kursanci przechodzą test językowy pozwalający na przydział do grupy o konkretnym poziomie językowym. Kurs zawieka 20 lub 30 leckcji w tygodniu (1lekcja = 45 minut) w grupach maksymalnie 15-osobowych. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera. Zajęcia mogą odbywać się rano lub popołudniu w zależności od poziomu.

 

Zakwaterowanie

Rezydencja studencka – Jesus College: Kursanci mieszkają w pokojach jedno- lub dwuosobowych w internacie szkoły i korzystają z wspólnej łazienki. Zakwaterowanie obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, różnorodne obiady na ciepło i zimno w restauracjach w centrum miasta oraz kolacje) i cotygodniowe pranie. Rezydencja podzielona jest na mieszkania studenckie, gdzie może być od 6 do 12 studentów. W mieszkaniu jest od 2 do 4 łazienek, salon wspólny, gdzie studenci mogą odpoczywać po zajęciach.  Ręczniki i pościel są udostępniane. W internacie mieszkają również dorośli opiekunowie. Budynek jest oddalony od szkoły o 20-25 pieszo (jest możliwość przejazdu autobusem – koszt około 15 GBP na tydzień), a od centrum miasta o 2 minuty spaceru.

Rodzina goszcząca: Kursanci mieszkają w pokojach dwuosobowych u starannie wybranych rodzin goszczących. Wspólnie z rodziną korzystają z łazienki. Zakwaterowanie obejmuje pełne wyżywienie (śniadanie, różnorodne obiady na ciepło i zimno w restauracjach w centrum miasta oraz kolacje) i cotygodniowe pranie. Ręczniki i pościel są udostępniane. Podróż autobusem do szkoły trwa przeciętnie 30 do 45 minut. Na bilety autobusowe należy przeznaczyć ok. GBP 13 w tygodniu.

Program dzienny: kursanci którzy już dysponują zakwaterowaniem np. z rodziną lub znajomymi w Cambridge lecz chcą polepszyć swoje umiejętności językowe mogą zarezerwować sam kurs z zajęciami pozalekcyjnymi i bez zakwaterowania.

 

Zajęcia dodatkowe

 

Dla spokoju zarówno rodziców jak i dzieci dbamy o to by były bezpieczne podczas naszego pobytu językowego:

- Poza opiekunami, personel szkoły cały czas jest do dyspozycji kursantów

- Poprzez 24-godzinny telefon alarmowy młodzież zawsze ma do kogo zwrócić się o pomoc. Nie ma 24-godzinnego nadzoru.

Pomagamy kursantom jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Cambridge podczas naszych zajęć pozalekcyjnych. Uczestnicy kursu mają okazję nauczyć się sporo o Cambridge, spróbować nowych rzeczy i co najważniejsze ćwiczyć język angielski. Rano i popołudniu codziennie mają miejsce zajęcia pozalekcyjne, w soboty organizowana jest wycieczka a w niedzielę młodzież ma dzień wolny i może iść na zakupy itp.  Przykładowy program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: zwiedzanie Cambridge, spacer do Grantchester i piknik, wyjście do kina, Muzeum Fitzwilliam, gra w kręgle, pływanie łódkami na rzece “Cam”, zwiedzanie St. Johns College, wspinaczka, wycieczka do Ely, wspólne zakupy, przyjęcie powitalne, sport w Parker Piece, dyskoteka dla młodzieży, gra w bingo, karaoke, nauka salsy, wieczór quizzowy, wycieczki do Londynu, Oksfordu etc 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimum 1 tydzień programu (zalecane 2 tygodnie)
  • 20 lub 30 lekcji w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie w internacie lub u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem (za wyjątkiem dni wycieczek)
  • Codzienne zajęcia dodatkowe, całodniowa wycieczka w sobotę
  • Certyfikat po zakończeniu programu
  • Książki i materiały do nauki
  • 24/godzinny telefon alarmowy
  • Transfer z i na lotnisko dostępny za opłatą: Heathrow GBP 90, Gatwick GBP 200, Stansted GBP 70, Luton GBP 100 (w jedną stronę 8:00-20:00)  

 

Ubezpieczenie podróży zagranicznej, opłata rejestracyjna, opłata rejestracyjna za zakwaterowanie oraz bilet lotniczy nie wliczone w cenę.

Jeśli zarezerwowana zostanie opieka nad osobą niepełnoletnią, samotnie podróżującą liniami lotniczymi, szkoła pobierze za tą usługę GBP 40 w jedną stronę.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt