Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieKurs dla dzieci i młodzieży w St Dunstans College, Londyn, Anglia (13-17 lat)

Wiek

Od 13 do 17 lat

   
  Czas trwania

Od 1 do 7 tygodni

   
Terminy

     Każdy poniedziałek od 20. czerwca do 22. sierpnia 2015

   
  Ceny*

Cena za tydzień: GBP 550


Londyn jest jednym z najbardziej znanych i fascynujących miast na świecie, jako culturowa stolica Wielkiej Brytanii oferuje ogromny wybór zajęć pozalekcyjnych dla wszystkich grup wiekowych. Nie dziwi fakt, iż tylu studentów z całego świata przyjeżdża co roku do Londynu aby uczyć się języka angielskiego.

Nasza szkoła partnerska języka angielskiego oferuje w Lipcu i Sierpniu program dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Zajęcia mają miejsce w St. Dunstans College (3 strefa), z dala od zgiełku wielkiego miasta a zarazem o zaledwie 15 minut pociągiem od centrum Londynu. Szkoła dysponuje wspaniałymi salami lekcyjnymi, instalacjami sportowymi, basenem, boiskiem do piłki nożnej oraz kortem tenisowym. Poranne zajęcia sportowe odbywają się w St. Dunstan's i zajęcia popołudniowe mają miejsce w szkole lub okolicach. Czasami uczestnicy kursu będą mieli okazję poznać podczas zajęć pozalekcyjnych nastolatków z Wielkiej Brytanii.  

Nasz kurs języka angielskiego pozwoli na polepszenie poziomu języka,  począwszy od poziomu początkującego do zaawansowanego kładąc szczególny nacisk na wypowiedzi ustne. Bardzo ważną częścią kursu jest nauka pozbycia się strachu przed mówieniem. Pierwszego dnia uczniowie piszą test językowy  według którego są przydzielani do konkretnej grupy. Kurs zawiera 20 lekcji tygodniowo (1 lekcja = 45 minut) w grupach maksymalnie 15-osobowych. Lekcje są ciekawie prowadzone i motywują do nauki, mogą się odbywać rano lub popołudniu. 

Zakwaterowanie

Młodzeż mieszka u rodzin goszczących, w pokojach dwuosobowych (z inną osobą tej samej płci). Nasze rodziny goszczące są starannie dobierane. Łazienki są dzielone i uczniowie mają pełne wyżywienie (śniadanie, spakowany lunch i kolacja). Rodzina udostępnia pościel i zmienia ją co tydzień. Można robić pranie raz w tygodniu. Należy zabrać ze sobą ręczniki! W pokoju znajduje się łóżko, biurko/stolik do nauki (jeśli nie będzie go w pokoju można się uczyć w specjalnie do tego przeznaczonym wspólnym pokoju) oraz szafa. Młodzież ma dostęp do wielu części domu w rozsądnych godzinach. Studenci mają dostęp do telefonu i mogą odbierać telefony od rodzin. Jeśli chcą realizować rozmowy wychodzące powinni zakupić kartę telefoniczną. Przeciętny czas podróży do szkoły: 10-30 minut. Osoby poniżej 16 roku życia będą odprowadzane do szkoły przez członka rodziny goszczącej. Osoby, które ukończyły 16 lat zostaną odprowadzone do szkoły pierwszego dnia oraz w kolejne dni, jeśli będą potrzebowały pomocy.

 

Zajęcia dodatkowe

 

 

Przykłady zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: Pakiet obejmuje różnorodny i interesujący program zajęć pozalekcyjnych. W 15 minut można dotrzeć do centrum Londynu, gdzie oferowanych jest wiele dodatkowych atrakcji, jak np. zwiedzanie słynnych zabytków i ciekawych miejsc (South Bank, Camden Market, Big Ben, Buckingham Palace). Poranne zajęcia sportowe lub całodniowa wycieczka do Oksfordu sprawią, że uczestnicy nie będą się nudzić! Transport w trakcie zajęć pozalekcyjnych jest opłacony przez szkołę (cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów) 

 

 

 

 

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimum 1 tydzień programu (zalecamy rezerwację 2 tygodni)
  • 20 lekcji w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem (oprócz dnia wycieczki)
  • Codzienne zajęcia pozalekcyjne, całodniowa wycieczka w sobotę
  • Certyfikat po zakończeniu programu
  • Książki i materiały do nauki
  • 24-godzinny telefon alarmowy
  • Transfer z i na lotnisko Heathrow GBP 70, Gatwick GBP 70, Stansted GBP 125 y Luton GBP 80 w jedną stronę (od 8.00 do 20.00h)
  • Zakwaterowanie obejmuje okres od soboty do soboty
 

* Międzynarodowe ubezpieczenie zdrowotne, opłata rejestracyjna, opłata rejestracyjna za zakwaterowanie oraz bilet lotniczy nie są wliczone w cenę.

 

 

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt