Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieObóz językowy Farrington’s School, GB dla młodzieży, Anglia (10-16 lat)

Wiek Od 10 do 16 lat
   
  Czas trwania

Od 1 do 4 tygodni

   
Terminy

         od 5. lipca do 2. sierpnia 2015                

   
  Ceny*

795 GBP za tydzień

Ten obóz letni z zakwaterowaniem w Farringtons School odbywa się w pięknej miejscowości Chislehurst (Bromley), graniczącej z sielskim Kent i „Ogrodem Anglii“. Przepiękna okolica posiada mnóstwo parków, a czarujące centrum miasta jest oddalone tylko o klika minut marszu od szkoły. Chislehurst leży ok. 15 km od centrum Londynu i 45 km od lotniska Heathrow. Nasza szkoła partnerska posiada akredytację Britisch Council. Nasz obóz letni odbywa się w okazałym internacie, który wybudowany został na terenie 10 hektarowego, prześlicznego parku i lasu. Wokół obozu znajdują się piękne ogrody, instalacje sportowe, siłownia i basen. Sale lekcyjne są nowoczesne i dobrze wyposażone. Dzieci mają dostęp do komputerów i internetu.


Kurs języka angielskiego składa się z 20 lekcji w tygodniu w międzynarodowych grupach, maksymalnie 16-osobowych. Pierwszego dnia rano odbywa się test językowy pozwalający na przydział do grupy o odpowiednim poziomie (od początkującego do zaawansowanego). Zajęcia są pouczające i ciekawe. Tematyka zajęć obejmuje gramatykę ale główny nacisk kładziony jest na komunikację, rozumienie ze słuchu i wymowę. Zajęcia obejmują projekty, pracę w grupach, filmy, teatr, piosenki i zabawy.

 

Zakwaterowanie

Pokoje w internacie są przestronne i schludne. Internat posiada zarówno małe pokoje, jak i większe sypialnie (z maks. 6 studentami w pokoju). Są one codziennie sprzątane, na miejscu oferowane są również usługi pralnicze. Wspólne łazienki spełniają wysokie standardy i dysponują wieloma prysznicami. Jest tutaj również kilka pokoi, z których mogą korzystać wszyscy studenci, aby obejrzeć film, porozmawiać z przyjaciółmi lub po prostu odpocząć. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia całodobową opiekę. Cena obejmuje codzienne śniadanie, obiad i kolację. W skład posiłków często wchodzą warzywa i owoce. W dzień wycieczki dzieci otrzymują spakowany posiłek.

 

Zajęcia dodatkowe

 

Szkoła oferuje kompletny program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek. Zajęcia pozalekcyjne odbywają się pod okiem wykwalifikowanego personelu i wszystkie instalacje spełniają normy bezpieczeństwa. Zajęcia są różnorodne i zawierają 1 całodniową wycieczkę i 1 półdniową. Wycieczki zawierają bilet wstępu oraz przewodnika. Przykłady zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: tenis, pływanie, piłka wodna, tenis stołowy, piłka nożna, badminton, baseball, krykiet, gry zespołowe, mini-olimpiady, strzelanie z łuku, taniec, szukanie skarbu, wieczory z konkursami, karaoke, bingo, rzemiosło artystyczne, konkursy talentów, wieczory z grą w kasyno, międzynarodowe wieczorki, filmowe noce, warsztaty teatralne i dyskoteki wycieczki do Harrods i Knightsbridge w Londynie, królewskich pałaców i parków w Londynie, Londyn West End z Covent Garden i Piccadilly Circus, Hampton Court Palace, Greenwich. Szkoła oferuje dodatkowe zajęcia takie jak prywatny trening tenisa czy rzemioło za dodatkową opłatą GBP 110 za tydzień.

 

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimalny czas trwania: 1 tydzień (polecane 2 tygodnie)
  • 20 lekcji w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie w internacie z pełnym wyżywieniem
  • Mnóstwo wycieczek: 1 całodniowa wycieczka w tygodniu, 1 popołudniowa wycieczka w tygodniu, ¾ dnia na wyprawę na zakupy
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały do nauki
  • Całodobowa opieka
  • Transfer z i na lotnisko dostępny z różnych lotnisk za dodatkową opłatą

 

* Ubezpieczenie od podróży zagranicznej, opłata rejestracyjna (75 GBP), transfer z i na lotnisko i bilet lotniczy nie wliczone w cenę

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt