Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieObóz językowy Pangbourne, GB, dla młodzieży, Anglia (10-16 lat)

Wiek Od 10 do 16 lat
   
Czas trwania

Od 1 do 6 tygodni

   
Terminy

Od 5. lipca do 16. sierpnia 2015

   
  Ceny*

795 GBP za tydzień

Obóz w Pangbourne (blisko Reading) to idealna opcja dla dzieci lubiących sporty i zajęcia pozalekcyjne na wolnym powietrzu. Obóz ma miejsce w Pangbourne College, prestiżowym i robiącym niesamowite wrażenie collegu niedaleko Pangbourne, nad Tamizą. Najbliższe miasto to Reading lecz Oksford i Londyn również znajdują się blisko. Obóz jest międzynarodowy i biorą w nim udział również angielskie dzieci. Nasza szkoła językowa posiada akredytację British Council.  Ten letni obóz łączy wysokiej jakości kurs języka angielskiego z programmem zajęć sportowych i wycieczek co gwarantuje, że uczestnicy będą zadowoleni. Nasze letnie obozy to opcja „all inclusive" i z tego względu uczestnicy potrzebują jedynie niewielkiego kieszonkowego na zakup pamiątek itp.

Kurs języka angielskiego zawiera 20 lekcji 45 minutowych w tygodniu w międzynarodowych grupach maksymalnie 16-osobowych. Pierwszego dnia rano dzieci przechodzą test językowy pozwalający na przydział do grupy o konkretnym poziomie językowym (początkujący do zaawansowany). Zajęcia są ciekawe i pouczające. Zakres nauki obejmuje gramatykę ale skupia się głównie na komunikacji, rozumieniu ze słuchu i wymowie. Zajęcia obejmują projekty, pracę w grupach, film, teatr, piosenki i zabawy.

Zakwaterowanie

Internat w Pangbourne składa się z 5 budynków umieszczonych wokół głównego budynku gdzie odbywają się lekcje. Większość pokoi jest 1 lub 2-osobowych lecz dostępne są również pokoje dzielone dla 4-6 osób. Dostępne są usługi pralnicze i pokoje są sprzątane codziennie. Łazienki są dzielone z innymi dziećmi, niedawno przeszły remont i dysponują wystarczającą ilością prysznicy. W salonie dzieci mogą oglądać telewizję, rozmawiać z przyjaciółmi lub po prostu odpoczywać. Opiekunowie w internacie sprawują nadzór nad dziećmi 24 godziny na dobę.

W skład posiłków często wchodzą warzywa i owoce. W dzień wycieczki dzieci otrzymują spakowany posiłek. Istnieje również możliwość zakupu przekąsek w sklepiku.

Zajęcia dodatkowe

 

Szkoła oferuje kompletny program zajęć pozalekcyjnych i wycieczek. Zajęcia pozalekcyjne odbywają się pod okiem wykwalifikowanego personelu i wszystkie instalacje spełniają normy bezpieczeństwa. Zajęcia są różnorodne i zawierają 1 całodniową wycieczkę, 1 półdniową i jeden wyjazd na zakupy w tygodniu. Wycieczki są omawiane w trakcie lekcji i stanowią nie tylko dobrą zabawę, lecz pozwalają na intensywniejszą naukę. Podczas niektórych wycieczek należy kupić bilety wstępu.

Przykłady zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: strzelanie z łuku, piłka nożna, pływanie, tenis, siatkówka, piłka wodna, dodatkowe lekcje z dyskusjami, karaoke, ogniska, show talentów, siatkówka, badminton, gry drużynowe, mini-olimpiada, projekcje filmów na DVD, jazda na rowerze, badminton, bingo, dyskoteki, quizy, wycieczki do Basingstoke, Bath, Bristol, Cardiff, Cheltenham, Gloucester, Londyn, Oxford, Reading, Salisbury, Stonehenge... Półdniowe wycieczki zazwyczaj organizowane są do Bath, Reading y Swindon. 

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimalny czas trwania: 1 tydzień (polecane 2 tygodnie)
  • 20 lekcji w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie w internacie z pełnym wyżywieniem
  • Codzienne zajęcia pozalekcyjne, wycieczka półdniowa i całodniowa + wyjazd na zakupy
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały do nauki
  • 24 –godzinna opieka
  • Transfer z i na lotnisko nie wliczony w cenę (dostępny z różnych lotnisk za dodatkową opłatą )

 

* Ubezpieczenie podróży zagranicznej, opłata rejestracyjna (75GBP), transfer z i na lotnisko oraz bilet lotniczy nie wliczone w cenę.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt