Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieWakacyjny program języka angielskiego w Fort Lauderdale, Stany Zjednoczone (14-18 lat)

Wiek Od 14 do 18 lat
   
  Czas trwania

Od 2 do 8 tygodni

   
Terminy

Każdy poniedziałek od 21. czerwca do 9. sierpnia 2015

   
 Ceny*

2 tygodnie u rodziny goszczącej: 2.350 USD
2 tygodnie w hotelu: 2.700 USD

Fort Lauderdale “Wenecja Ameryki” jest bogatym, bezpiecznym i ekskluzywnym miastem. Jest dynamicznym centrum finansowym i postrzegane jest jako podstawowe miejsce do surfowania. Znajduje się tam 40 km piaszczystych plaż, średnia temperatura wynosi 25 stopni i woda jest ciepła. Szkoła znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od “Boulevard Las Olas”, sklepów, restauracji oraz miejsc rozwyrki, jak również od słynnych plaż ze złotym piaskiem.

Nasz wakacyjny program dla młodzieży został stworzony dla studentów w wieku 14 – 18 lat, którzy chcą odkrywać Amerykę i przeżyć niezapomniane doświadczenie. Program zawiera lekcje języka angielskiego w międzynarodowych gripach oraz zajęcia pozalekcyjne i wycieczki.

Kurs języka angielskiego obemuje 20 lekcji grupowych w tygodniu i jest kursem dynamicznym z naciskiem na efektywną komunikację każdego studenta. Pierwszego dnia zajęć studenci przystępują do testu poziomującego. Oferowane są wszystkie poziomy językowe, oprócz 100% początkującego. Kursy odbywają się w międzynarodowych grupach i zawierają program zajęć pozalekcyjnych i zakwaterowanie u rodzin goszczących z częściowym wyżywieniem ( tylko dla studentów od 15 roku życia) lub w hotelu. Lekcje odbywają się rano (9:00 – 12:40), zajęcia pozalekcyjne popołudniami (13:45 – 18:30) i wieczorami (20:30 – 22:30).

Zakwaterowanie

1.  Hotel Rezydencja (od 14 do 18 lat): Hotel – rezydencja znajduje się w “EMBASSY SUITES 17th STREET HOTEL”. Studenci są zakwaterowani w pokojach trzyosobowych z prywatną łazienką. Codzienne sprzątanie. Dostęp do pralek na monety. Ta opcja zakwaterowania obejmuje pełne wyżywienie (częściowe wyżywienie w weekendy). Codzienny transport z miejsca zakwaterowania do szkoły.


2.  Rodzina goszcząca (od 16 do 18 lat): To najlepsza i najszybsza możliwość aby poznać amerykański styl życia i poprawić swoje umiejętności językowe. Studenci są zakwaterowani w pokojach dwuosobowych. Udostępniana jest pościel oraz ręczniki. Usługa prania nie jest wliczona, ale wiele rodzin pozwala studentom korzystać z pralki od czasu do czasu. Czas dojazdu do szkoły to około 15-30 minut autobusem. Studenci muszą dojechać do szkoły sami. Zakwaterowanie u rodzin goszczących nie jest polecane studentom indywidualnym, ponieważ nie będą oni mieli możliwości uczestniczenia w zajęciach wieczornych. Ta opcja zakwaterowania obejmuje całkowite wyżywienie ( obiad w szkole, częściowe wyżywienie w weekendy).

 

Zajęcia dodatkowe

 

Program zawiera dużą różnorodność zajęć dodatkowych i wycieczek. Zazwyczaj odbywają się dwa zajęcia dodatkowe na plaży oraz inne zajęcia integracyjne, jak również jedna wycieczka trwająca pół dnia oraz jedna całodniowa w tygodniu.

Przykłady zajęć dodatkowych i wycieczek:  Miami w nocy, wycieczka statkiem po kanałach Fort Lauderdale, kręgle, noc filmowa, wycieczka z przewodnikiem po Miami, Miami de noche, crucero a lo largo de los canales de Fort Lauderdale, tarde de bolos, noche de películas, visita guiada por Miami, NASA / Przylądek Canaveral, Florida West Coast, Palm Beach, Wschodnie wybrzeże, etc. Inne wycieczki opcjonalne są dostępne za dodatkową opłatą, jak na przykład: Key West, dwudniowa wycieczka na Bahamy, park w Orlando lub NASA – Przylądek Canaveral. 

  

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • Minimum 2 tygodnie programu
  • 20 lekcji w tygodniu (poniedziałek - piątek)
  • Zakwaterowanie w hotelu z częściowym wyżywieniem lub rodzinie z pełnym wyżywieniem
  • Zajęcia pozalekcyjne w tygodniu
  • Całodniowa wycieczka w weekend
  • Certifikat ukończenia programu
  • Materiały do nauki
  • Transfer z/na lotnisko nie jest wliczony (dostępny za dodatkową opłatą 360 USD
   z lotniska w Miami – w obie strony)
  • Nie jest wliczone w cenę: Usługa dla niepełnoletnich bez opieki: 200 USD

 

 

* Opłata rejestracyjna (125 USD), międzynarodowe ubezpieczenie w podróży oraz bilet lotniczy nie są wliczone w cenę.

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt