Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieKurs języka angielskiego w Edynburgu, Szkocja (14-17 lat)

Wiek

Od 14 do 17 lat

   
  Czas trwania

od 2 do 3 tygodni

   
Terminy

Rezydencja: od 5. lipca do 1. sierpnia 2015

Rodzina goszcząca: od 28. czerwca do 1. sierpnia 2015

   
  Ceny*

2 tygodnie: Rodzina goszcząca 1.596GBP / Rezydencja
2.220 GBP
3 tygodnie: Rodzina goszcząca 2.394 GBP / Rezydencja
3.330 GBP

Edynburg - stolica i wizytówka Szkocji zauroczy każdego. Co roku organizowane są tutaj liczne imprezy i festiwale, dzięki którym miasto tętni życiem przez cały czas. Najsłynniejszy z nich to Fringe, czyli Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Edynburg jest kosmopolitycznym ośrodkiem, z bogatym życiem kulturalnym, które zachwyci każdego.

Kurs odbywa się w szkole Mary Erskine, oddalonej od centrum zaledwie o 15-20 minut drogi autobusem. Szkoła Mary Erskine ma duże, nowocześnie urządzone sale lekcyjne. W szkole są również pola do gry ze sztuczną trawą, duża hala sportowa oraz korty do gry w tenisa.Edynburg - stolica i wizytówka Szkocji zauroczy każdego. Co roku organizowane są tutaj liczne imprezy i festiwale, dzięki którym miasto tętni życiem przez cały czas. Najsłynniejszy z nich to Fringe, czyli Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Edynburg jest kosmopolitycznym ośrodkiem, z bogatym życiem kulturalnym, które zachwyci każdego.

Jest to międzynarodowy kurs wakacyjny, łączący 15 lekcji języka angielskiego (9:00-12:30 od poniedziałku do piatku) w tygodniu z atrakcyjnym programem zajęć pozalekcyjnych. Szczególny nacisk kładziony jest na umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia.  OPCJA: Przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE Cambridge: Kurs wakacyjny dla młodzieży (14-17 lat) można również wybrać z opcją przygotowania do egzaminu FCE Cambridge, oferowanej przez cały okres programu. Kurs będzie doskonałym przygotowaniem dla osób chcących w przyszłości zdawać ten egzamin. Aby zarezerwować tą opcję należy wykazać znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym.

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie może być w pokoju jednoosobowym w rezydencji stuenckiej lub w pokoju dwuosobowym u rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem. Zakwaterowanie u rodziny goszczącej jest wspaniałą okazją na doświadczenie szkockiego stylu życia. Nasze rodziny są doświadczone w goszczeniu u siebie międzynarodowych studentów, zazwyczaj każda rodzina gości u siebie 2 osoby. Młodzież otrzymuje bilet okresowy pozwalający na korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Rezydencja studencka znajduje się na terenie Uniwersytetu Pollock Halls w Edynburgu, w dzielnicy pełnej zieleni, na wzgórzu Arthur´s Seat. Osoby decydujące się na zakwaterowanie w internacie są odwożone do szkoły i przywożone spowrotem przez personel szkoły Mary Erskine. Młodzież mieszkająca w internacie powinna wpłacić kaujcę w wysokości GBP 50, która jest zwracana po inspekcji pokoju w dniu wyjazdu. Ten program może być zarezerwowany bez zakwaterowania jeśli uczestnicy podróżują z rodziną/osobami dorosłymi. Popołudniami organizowany jest szeroki walchlarz zajęć pozalekcyjnych a w weekendy całodniowa wycieczka. Uczestnicy podczas zajęć pozalekcyjnych są pod opieką personelu szkoły.

 

Zajęcia dodatkowe

 

Zwiedzanie Zamku Edynburg i muzeum "Our Dynamic Earth", całodniowa wycieczka do wybranej miejscowości, sport (pływanie, piłka nożna, tenis), szkockie Ceilidh z muzyką i tańcami itp. (zajęcia dodatkowe zależą od aktualnej pogody i okresu trwania programu).

 

 

 

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • 2 lub 3 tygodnie programu
  • 20 lekcji w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej lub w internacie z pełnym wyżywieniem
  • Codzienne zajęcia pozalekcyjne
  • Całodniowa wycieczka w weekend
  • Certyfikatr ukończenia programu
  • Książki i materiał do nauki
  • Transfer z i na lotnisko w Edyngurgu w określonych godzinach (przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę między 9.00 i 20.00). Transfer poza tymi godzinami dostępny za dodatkową opłatą GBP 55.00    

 

 


* Ubezpieczenie od podróży zagranicznej i bilet lotniczy nie wliczony w cenę.

 

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt