Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 20.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

Bezpłatna infolinia

0-0-800-111-5003

lub oddzwonimy do CiebieLetni obóz języka angielskiego dla dzieci w wieku od 09 do 13 lat w St. Leonards, Szkocja

Wiek Od 9 do 13 lat
   
 Czas trwania

Od 2 do 4 tygodni

   
Terminy

  od 5. lipca do 1. sierpnia 2015     

   
  Ceny*

2 tygodnie: 1.964 GBP
4 tygodnie: 3.928 GBP

Nasza szkoła partnerska w St. Leonards mieści się w samym sercu stolicy golfa w historycznym budynku w miasteczku uniwersyteckim St. Andrews, położonym malowniczo pośród wzgórz i pagórków. Ze szkoły można łatwo dotrzeć do Perth, Edynburga, Stirling i Glasgow. Budynek szkoły położony jest w starym mieście, otoczony średniowiecznymi budynkami St. Andrews, zamkiem, ruinami katedry i piaszczystymi plażami. Atrakcyjne wycieczki pozwolą na poznanie takich miast, jak: Edynburg, Stirling i Dundee. Nie zabraknie rownież innych zajęć i rozrywek.

St Leonards oferuje pierwszorzędną atmosferę do nauki - zajęcia przeprowadzane są przed południem (od 09:00 do 12:30, od poniedziałku do piątku)  w jasnych, dobrze wyposażonych salach lekcyjnych. Program kursu obejmuje 20 lekcji w tygodniu. Metoda nauczania polega na nacisku na komunikację, ćwiczone są równie rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Akceptowani są uczniowie z poziomem od podstawowego do zaawansowanego. Wykorzystanie materiałów audiowizualnych, ćwiczenia zdolności komunikacjyjnych, praca w grupach czy  inscynizacja robią lekcje bardzo interesujace i ciekawe. Zajęcia przeprowadzane są w małych grupach, maksymalnie 12-osobowych, tak, aby każdy z kursantów mógł brać w nich czynny udział. Nauczyciele są wyspecjalizowani w nauczaniu dzieci i młodzieży. Na dużym kampusie szkoły po prostu nie można się nudzić, a pobliskie miasteczko St Andrews oferuje również liczne atrakcje.

 

Zakwaterowanie

St. Leonards oferuje zakwaterowanie w nowoczesnym budynku na terenie kampusu szkoły. Studenci zakwaterowani zostają w pokojach jedno- lub dwuosobowych z umywalką. Z prysznica korzystają 4 osoby. Studenci mogą zrelaksować się w przestronnym, w pełni wyposażonym wspólnym pomieszczeniu z telewizją kablową, odtwarzaczem dvd, automatami z napojami i stołami do gry. Na każdym piętrze rezydencji studenckiej mieszkają pracownicy szkoły, aby w pobliżu znajdowała się zawsze osoba dorosła, gdyby studenci czegoś potrzebowali.Wymagana wpłata kaucji w wysokości GBP 50, która zwracana jest w dniu wyjazdu, jeśli pokój oddany zostanie w takim samym stanie.

 

Zajęcia dodatkowe

 

 

Po południu przeprowadzane są zajęcia sportowo-rekreacyjne, a wieczorami  inne rozrywki.  Pozatym dwa razy w tygodniu oraz co sobotę organizowane są wycieczki. Uczestnicy podczas zajęć pozalekcyjnych są pod opieką personelu szkoły.    

Przykłady zajęć pozalekcyjnych i wycieczek: szkocki taniec,  gry sportowe (pływanie, piłka nożna, tennis, siatkówka), szukanie skarbu, wycieczki do Stirling, Edinburgh, Loch Katrin, Blair Drummond Safari Park, etc.

 

 

 

 

Co jest wliczone w cenę?

  • 2 lub 4 tygodnie programu
  • 20 lekcji w tygodniu (od poniedziałku do piątku)
  • Zakwaterowanie w rezydencji studenckiej z pełnym wyżywieniem
  • Pakiet powitalny
  • Codzienne zajęcia pozalekcyjne, całodniowa wycieczka w weekend 
  • Certyfikat ukończenia kursu
  • Materiały do nauki
  • Całodobowa opieka
  • Transfer z i na lotnisko w Edyngurgu w określonych godzinach (przyjazd w niedzielę, wyjazd w sobotę między 9.00 i 20.00). Transfer poza tymi godzinami dostępny za dodatkową opłatą GBP 130.

 

* Ubezpieczenie od podróży zagranicznej i bilet lotniczy nie wliczone w cenę

 

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

0-0-800-111-5003 lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt