O StudyGlobal

Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 30.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do Ciebie



Kim jesteśmy i w czym możemy Ci pomóc

30.000 zadowolonych klientów z ponad 60 krajów

Nauka języka obcego oznacza osobisty rozwój i poszerzenie własnych horyzontów. Najlepiej i najefektywniej uczy się języka tam, gdzie jest on aktywnie używany, a jego nauka staje się 24-godzinną przygodąStudyGlobal jest jednym z wiodących organizatorów kursów językowych za granicą. Każdego roku podróżują z nami osoby z ponad 60 różnych krajów: zarówno osoby dorosłe, jak i studenci, osoby pracujące zawodowo oraz młodzież i dzieci. Oferujemy kursy językowe w ponad 110 różnych miastach na całym świecie. Nasze 6 biur w różnych krajach i pracownicy, z którymi mogą się Państwo kontaktować w 11 językach oferują klientom wyśmienity wybór szkół językowych, treningów zawodowych i praktyk.

Historia

2000StudyGlobal zostaje stworzone jako platforma informacyjna dla studentów, zainteresowanych studiami na uczelniach wyższych za granicą.
2002Rejestracja pierwszej firmy StudyGlobal GmbH w Niemczech.
2004Rejestracja StudyGlobal España w Barcelonie w Hiszpanii.
2006Otwarcie StudyGlobal France, oddziału hiszpańskiej firmy w Paryżu we Francji.
2006Otwarcie biura reprezentacyjnego w Sewilli w Hiszpanii.
2007Otwarcie nowego biura w Berlinie w Niemczech (Niemcy i Europa Wschodnia)
2011: Otwarcie biura w Szwajcarii
2012: StudyGlobal rozpoczyna proces otwarcia biura w Brazylii.
2017: Otwarcie biura w USA

StudyGlobal Logo

Wybór + Jakość
Znalezienie odpowiedniego miejsca i szkoły językowej może być bardzo czasochłonne. StudyGlobal współpracuje z wybranymi szkołami, które zostały wcześniej sprawdzone, ocenione i porównane z przynajmniej dwoma innymi szkołami w tej samej miejscowości. Ważnymi kryteriami są: wygląd i wyposażenie sal lekcyjnych i budynku szkoły, kwalifikacje nauczycieli i kierownictwa, oferta zajęć pozalekcyjnych oraz przyjemna atmosfera i opieka. Wiemy, jak ważny jest bezproblemowy przebieg podróży, aby nauka przyniosła doskonałe efekty i wiemy, że jest to dla naszych klientów inwestycja, która ma być opłacalna. Dlatego kładziemy duży nacisk na to, aby Państwa podróż językowa przyniosła jak największe efekty i aby powrócili Państwo do domu z niezapomnianymi wrażeniami.

Gwarancja najniższej ceny
Gwarantujemy najlepszą jakość za najniższą cenę. Jeśli znajdziesz ten sam kurs, w tej samej szkole, z tym samym zakwaterowaniem w cenie niższej niż nasza zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Informacja
Jesteśmy do Państwa telefonicznej dyspozycji codziennie od godziny 9:00 do 18:00 i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w przygotowaniach do podróży oraz udzielimy porad i wskazówek. Z naszą pomocą będą Państwo mogli w spokoju porównać wszystkie informacje i dokonać właściwego wyboru. 
 
Zadowolenie klientów
Jesteśmy młodą firmą z dynamicznymi międzynarodowym zespołem. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni i staramy się ciągle polepszać jakość naszych usług, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszelkie Państwa propozycje. suggestions@studyglobal.com
 

Obsługa
Obiecujemy odpowiedź na Państwa zapytanie o ofertę w przeciągu 48 godzin (2 dni roboczych). W przeciwnym wypadku obiecujemy rabat na cenę kursu językowego w wysokości 5% (maksymalnie EUR 200). Z wielu krajów można do nas zadzwonić na bezpłatną infolinię, napisać maila, faks lub skontaktować się przez skypa. Wszystkie Informacje kontaktowe.

Bezpieczeństwo
Państwa bezpieczeństwo leży nam na sercu, dlatego wymagamy od naszych klientów odpowiedniego ubezpieczenia w podróży za granicę. Na życzenie oferujemy ubezpieczenie w naszej partnerskiej firmie ubezpieczeniowej. 

Jako zarejestrowany organizator podróży wg §651k Abs. 3 BGB również Państwa pieniądze są u nas bezpieczne i ubezpieczone na wypadek niewypłacalności firmy. W ten sposób nie będą mieli Państwo żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.

Akredytacje StudyGlobal:
Jesteśmy jedną z agencji o największej liczbie akredytacji w Europie:
English UK, IALC (International Association of Language Centres), ICEF i Quality English.
Należymy również do następujących stowarzyszeń:
ASEPROCE (Asociación Española de Promotores de Cursos en el Extranjero)
WYSTC (World Youth Student & Educational Travel Confederation)
 

Aseproce, Asociación Española de Promotores de Cursos en el Extranjero            WYSETC, World Youth Student & Educational Travel Confederation     ICEF accredited agencyR+V Versicherung

 IALC Quality Assurance     StudyGlobal is an Authorised Agent of Quality English     EnglishUK      

Nasi pracownicy
 
StudyGlobal składał się początkowo z trzech studentów z Hiszpanii, Niemiec i Wenezueli. Oferujemy naszym klientom podróże językowe na całym świecie, dlatego nasi pracownicy pochodzą również w wielu różnych krajów. Obecnie pracują w naszej firmie osoby z Francji, Brazylii, Hiszpanii, Niemiec, Rosji, Włoch, Polski, Czech, Wenezueli i Szwajcarii. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w wymianach językowych, marketingu oraz branży językowej.
Obecnie firma StudyGlobal reprezentują biura w Barcelonie (Hiszpania), Paryżu (Francja), Berlinie (Niemcy) i Zug (Szwajcaria), oraz delegacje w Korakowie, Łodzi i Tarnowie (Polska), Sewilli (Hiszpania), Mediolanie (Włochy) i Sao Paulo (Brazylia).
  
 
StudyGlobal Polska
Kraków
Biuro Podróży Jordan 
ul. Długa 9,
31-147 Kraków
0-22 30 70 567
Łódź
Biuro Podróży Jordan 
ul. Rewolucji 1905 roku 8,
90-273 Łódź 
0-22 30 70 567
Tarnów
Biuro Podróży Jordan 
ul. Pułaskiego 7,
33-100 Tarnów 
0-22 30 70 567
 
StudyGlobal Hiszpania

 

Barcelona
Radosna, kosmopolityczna i dwujęzyczna (oprócz języka hiszpańskiego drugim oficjalnym językiem urzędowym jest kataloński) Barcelona jest idealnym miejscem an naszą główną siedzibę. Położone przy stacji metra Maria Christina i łatwo dostępne środkami komunikacji miejskiej biuro mieści się bezpośrednio przy jednej z głównych ulic (Avenida Diagonal) przy dzielnicy handlowej. To dynamicznie rozwijające się i międzynarodowe miasto jest optymalnym miejscem zamieszkania dla wielu naszych pracowników.
 
Gran Vía Carlos III nº 98, 6º, 1 - 08028 Barcelona
Tel : (+34) 934 441 181 - Fax : (+34) 933 961 976
 
 
Sevilla
C/ Mateos Gago 17 - 41004 Sevilla
Tel. (+34) 954 498 547
 
StudyGlobal Francja
 
Nasze biura na ulicy Rue des Petits Champs położone jest w samym sercu Paryża, zaledwie kilka minut od słynnego Muzeum Luwr i Quartier de l’ Opéra. Tutaj przecinają się drogi wszystkich francuskojęzycznych klientów, podróżujących z nami po całym świecie.
 
59 Rue des Petits Champs, 75001 Paris, Francja
Tel : +33 1 42 44 23 34 - Fax : +33 1 72 70 33 75
 
StudyGlobal Niemcy
 
Nasze biuro w Berlinie, położone w dzielnicy “Mitte” jest oddalone zaledwie o kilka metrów od słynnego “Checkpoint Charlie”. To historyczne miejsce położone jest w samym sercu Berlina, bezpośrednio przy byłej granicy między Berlinem Wschodnim a Berlinem Zachodnim – to doskonała lokalizacja na obsługę naszego rynku w Niemczech i Europie Wschodniej.
 
Uhlandstraße 20-25, 10623 Berlin, Niemcy
Tel: +49 30 20 60 90 70 - Fax: +49 30 69 08 80 01
 
StudyGlobal Szwajcaria
 
Bösch 106, 6331 Hünenberg, Szwajcaria
Tel: +41 (0)61 5880220 - Fax: +41 (0)61 5684387
 
StudyGlobal USA
 
3030 N Rocky Point Drive W., #150, Tampa, FL 33607, USA
Tel: +1 813 773 3197