Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 24.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieProgram Demi Pair: Zamieszkaj z miejscowymi!

Uczenie się języków obcych za granicą jest niesamowitym przeżyciem, jednak często dość kosztownym. W związku z tym, chcielibyśmy przedstawić Wam alternatywę, która może pomóc Wam w odbyciu kursu językowego za granicą. Program Demi-Pair wydaje się być idealnym rozwiązaniem  aby w pełni poznać nową kulturę wraz z towarzyszącymi temu niesamowitymi przeżyciami.

 

Dlaczego wybrać program Demi-Pair?

Program ten daje wyjątkową możliwość spędzenia dłuższego czasu za granicą mieszkając u miejscowej rodziny goszczącej. Wasz gospodarz wprowadzi Was w nową codzienną rutynę i kulturę. Staniecie się częścią rodziny i będziecie w pełni uczestniczyć w życiu mieszkańców. Będziecie mogli wykonywać drobne prace domowe w określonej ilości godzin tygodniowo, co pokryje koszt zakwaterowania z pełnym wyżywieniem. To najlepszy i najprostszy sposób na poznanie nowej kultury i codziennego życia w Irlandii. Podczas dziennej rutyny studenci mają możliwość poznania miejscowych tradycji, zwyczajów oraz sposobu życia, jak również zapoznania się lepiej z kulturą z zupełnie nowej perspektywy. 

 

 

Program Demi-Pair przyniesie Wam znacznie więcej niż nowe, fascynujące życie. Najważniejszym aspektem jest to, iż studenci dzięki temu programowi osiągają szybkie postępy w nauce. Studenci mają możliwość skorzystania w pełni z językowego doświadczenia, jak również nauczenia się niuansów języka angielskiego, których nie byłby w stanie nauczyć się we własnym kraju! Dzięki nowym przyjaciołom, rodzinie goszczącej oraz szkole, przyjdzie moment, że nie tylko będziecie mogli płynnie posługiwać się językiem angielskim, ale również zaczniecie w tym języku myśleć i śnić!

 

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie bardzo istotne jest aby posługiwać się wieloma językami obcymi. Przebywanie cały czas w środowisku anglojęzycznym da Wam niezliczone możliwości o ćwiczenia konwersacji w języku angielskim. Z czasem mówienie w obcym języku stanie się naturalne i proste. Nie ma lepszego sposobu na naukę jak spędzanie czasu z rodzimymi użytkownikami języka w ich własnym kraju.

 

Zalety programu Demi-Pair: 

Oczywistymi zaletami programu jest spędzenie dłuższego czasu za granicą. Nie tylko pozwoli to na lepsze poznanie kraju, ale również własnej osobowości! Podczas zagranicznego programu Demi-Pair studenci stają przed wieloma wyzwaniami. Uczą się oni życia w nowej kulturze z dala od domu, jak zaprzyjaźnić się w mieszkańcami i stać się bardziej samodzielnym. Nauczycie się również jak pogodzić pracę z nauką w szkole. Doświadczenie zdobyte za granicą będzie bardzo ważnym elementem w rozwoju Waszej osobowości i oprócz tego, w żadnym otoczeniu nie osiągniecie szybszego postępu językowego, jak właśnie będą za granicą! Managerowie HR wiedzą o tym również i posiadanie zagranicznego doświadczenia jest bardzo ważnym elementem CV, które może Was wyróżnić spośród innych!

 

Aby uzyskać więcej informacji prosze kliknąć w poniższym link: 

  Demi-Pair w Bray - Irlandia

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt