Kursy językowe za granicą
 

 

Darmowa oferta cenowa

Kliknij i porównaj

Oblicz cenę

 

Od 2002 roku

Ponad 24.000 klientów,

z wskaźnikiem zadowolenia 98%

Doradzimy Ci

 

Gwarantujemy najniższą cenę

Jeśli zanjadziesz tańszą ofertę,

Zwrócimy Ci różnicę w cenie

Nasze ceny

 

Jedna z najbardziej wykwalifikowanych

agencji w Europie

 

Dowiedz się więcej o nas

 

Oferty i zniżki

dla znajomych i grup

 

Sprawdź nasze oferty

 

Akredytowane szkoły

Ich jakość

Jest regularnie sprawdzana

Znajdź kurs dla siebie

 

Prześlemy Ci indywidualną ofertę

w preciągu zaledwie

dwóch dni roboczych

Zapytaj o ofertę

 

Klienci z ponad 50 krajów

uczą się i podróżują z nami

każdego roku

Opinie

 

110 kierunków podróży,

Biura w 6 krajach

 

lub oddzwonimy do CiebieStudyGlobal Podróże Językowe

Kursy przygotowujące do egzaminów

W dzisiejszym świecie umiejętność porozumiewania się w językach obcych stała się bardzo ważna. Aby móc udowodnić swoją znajomość języków obcych istnieje wiele egzaminów, uznawanych przez uczelnie i firmy na całym świecie. Przed przystąpieniem do większości z tych egzaminów warto wziąć udział w specjalistycznym kursie aby uzyskać lepszy wynik na egzaminie i udoskonalić swoje umiejętności w specyficznych dziedzinach. 
 
Poziomy większości egzaminów odpowiadają  poziomom Rady Europy (CEF) . Istnieje wiele szkół oferujących kursy przygotowujące do egzaminów i pozwalające na uzyskanie świetnych rezultatów. 

Prosimy mieć na uwadze:
 
 • Większość kursów wymaga znajomości języka na poziomie zaawansowanym
 • Wiele kursów ma wyznaczone terminy rozpoczęcia dopasowane do terminów egzaminów
 • Egzaminy zazwyczaj mają miejsce podczas ostatniego tygodnia kursu dlatego jest możliwe, że przepadnie kilka lekcji z tego powodu.  Jest również możliwość, że egzamin będzie realizowany w tygodniu po zakończeniu kursu, w takim wypadku jest konieczna rezerwacja dodatkowego tygodnia zakwaterowania
 • Opłata egzaminacyjna musi zostać opłacona na miejscu
 • Rejestracja na egzamin to osobna rezerwacja, która musi zostać przeprowadzona przez osobę zainteresowaną. Musisz samodzielnie upewnić się przed przyjazdem lub po przyjeździe jaki jest ostateczny termin rejestracji na egzamin
Egzaminy z języka angielskiego
Ze względu na dużą liczbę dostępnych egzaminów z języka angielskiego poniżej zamieszczamy tylko krótką informację:
 
 • Kurs przygotowujący do egzaminów Cambridge to dobra opcja dla osób dysponujących czasem i pragnących wziąść udział w kursie długoterminowym z wyznaczonymi terminami rozpoczęcia oraz dla osób, które chcą uzyskać certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego ogólnego ważny przez całe życie.
 • Egzamin IELTS to egzamin dla osób, które potrzybują certyfikatu języka angielskiego ogólnego do aplikacji na uczelnie wyższe. W niektórych firmach również jest akceptowany IELTS jako oficjalny dokument. Jest to także dobra opcja dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu ale pragną otrzymać certyfikat słynnego Uniwersytetu Cambridge. Istnieją specjalistyczne opcje egzaminu IELTS takie jak ILEC dla prawników oraz ICFE dla sektoru finansów.
 • Egzamin TOEFL jest szczególnie potrzebny osobom, które pragną studiować w USA lub Kanadzie.
 • Egzamin TOEIC to egzamin przeznaczony dla osób pragnących otrzymać jeden z najbardziej popularnych egzaminów wsród osób, których językiem ojczystym nie jest angielski i które potrzebują języka angielskiego w pracy.
Egzaminy Cambridge
Egzaminy Cambridge, znane również jako egzaminy ESOL (English forSpeakers of OtherLanguages), pozwalają na ocenę Twoich umiejętności z zakresu znajomości języka angielskiego w realnych sytuacjach. Zostały one stworzone przez Uniwersytet Cambridge, który jest również odpowiedzialny za zestawy egzaminacyjne regularnych egzaminów.
 

Egzaminy  Cambridge są znane na całym świecie i używane są do różnych celów jak np rekrutacja na uczelnie wyższe lub by udowodnić znajomość języka angielskiego, którego możesz potrzebować w pracy. Zaletą egzaminów Cambridge jest to, że są ważne przez całe życie. Egzaminy są progresywne ale można również zacząć od wyższego poziomu. W zależności od Twojego poziomu językowego możesz przystąpić do kilku różnych egzaminów Cambridge w naszych szkołach językowych.

 

 1. KET (Key English Test): To pierwszy egzamin, który odpowiada poziomowi A2 według podziału Rady Europy. Jest oferowany w niewielu z naszych szkół partnerskich. 
  Struktura egzaminu: czytanie i wypowiedź pisemna - 70 minut, rozumienie ze słuchu - 30 minut, wypowiedź ustna: 8 – 10 minut. Więcej informacji na Key English Test
 2. PET (Preliminary English Test): Ten egzamin został zaprojektowany z myślą o osobach na poziomie średnio-zaawansowanym (poziom B1 – według Rady Europy). Pomyślne zdanie tego egzaminu jest potrzebne by zdobyć obywatelstwo Wielkiej Brytanii. Ten test jest oferowany w niewielu z naszych szkół partnerskich. 
  Struktura egzaminu: czytanie i wypowiedź pisemna  - 90 minut, rozumienie ze słuchu  - 35 minut, wypowiedź ustna: 10 - 12 minutos. Więcej informacji na Preliminary English Test
 3. FCE (FirstCertificate in English): Ten egzamin potwierdza, że potrafisz posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie w sytuacjach życia codziennego na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym (poziom B2 – według Rady Europy). Jest doskonałą podstawą do kolejnych egzaminów oraz jest idealną opcją jeśli potrzebujesz języka angielskiego w celach edukacyjnych lub profesjonalnych. Pomyślny wynik na tym egzaminie jest często wymogiem by móc studiować na uczelniach wyższych za granicą. 
  Struktura egzaminu: czytanie ze zrozumieniem - 60 minut, rozumienie ze słuchu  - 40 minut, wypowiedź ustna około 14 minut, wypowiedź pisemna  – około 80 minut, gramatyka – około 45 minut. Więcej informacji na FirstCertificate in English
 4. CAE (Certificate in Advanced English): Ten egzamin potwierdza Twoją znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (poziom C1 według Rady Europy). Podczas egzaminu musisz udowodnić, że potrafisz z łatwością używać języka angielskiego w kontekstach socjalnych, zawodowych lub edukacyjnych. Jest uznawany przede wszystkim do celów zawodowych i edukacyjnych. 
  Struktura egzaminu: czytanie ze zrozumieniem  - 75 minut, rozumienie ze słuchu  - 40 minut, wypowiedź ustna około 15 minut, wypowiedź pisemna  – około 90 minut, gramatyka – około 60 minut. Więcej informacji na Certificate in Advanced English
 5. CPE (Certificate of Proficiency in English): Jest to najbardziej zaawansowany z egzaminów Cambridge z języka angielskiego ogólnego (poziom C2 według Rady Europy). Potwierdza on, że możesz używać języka angielskiego aby udzielać rad lub aby rozmawiać na tematy bardziej delikatne lub skomplikowane a także, że możesz doskonale zrozumieć dokumenty, korespondencję oraz raporty w języku angielskim. 
  Struktura egzaminu: czytanie ze zrozumieniem  - 90 minut, rozumienie ze słuchu  - 45 minut, wypowiedź ustna około 19 minut, wypowiedź pisemna  – około 120 minut, gramatyka – około 90 minut. Więcej informacji na Certificate of Proficiency in English

Ocena i certyfikat: Każda z części egzaminu sumowana jest do oceny całościowej. Wyniki mieszczą się w skali od A do E (D i E oznaczają nie zdanie egzaminu). Wyniki są dostępne online. Certyfikat jest wystawiany bezpośrednio w Twoim centrum egzaminacyjnym. Otrzymany certyfikat będzie ważny przez całe życie.

 

BEC (Cambridge Business English Certificate)

Oprócz egzaminów Cambridge z języka angielskiego ogólnego organizowane są również egzaminy z języka angielskiego biznesowego (BEC). Są one zaprojektowane z myślą o osobach, które wiążą swoją przyszłość z biznesem. Egzaminy są uznawane przez ponad 1000 instytucji edukacyjnych, firm, ministerstw, instytucji rządowych i zawodowych na całym świecie jako sposób kwalifikacji.

 

W odróżnieniu od egzaminów Cambridge z jezyka angielskiego ogólnego, te egzaminy mają miejsce raz w miesiącu w wielu centrach egzaminacyjnych na całym świecie. Można przystąpić do egzaminu na papierze lub przy pomocy komputera. Nasze szkoły partnerskie oferują na życzenie specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminu lub proponują zajęcia indywidualne.

Aby móć przystąpić do egzaminu BEC należy posiadać dobry poziom języka angielskiego. Oferowane są trzy egzaminy odpowiadające poziomom Rady Europy:

 

 1. BEC Preliminary (B1 ): Pierwszy z egzaminów, potwierdza dobrą znajomość języka angielskiego biznesowego. 
  Struktura egzaminu: czytanie i wypowiedź pisemna  – 90 minut, rozumienie ze słuchu  – około 40 minut, wypowiedź ustna  w grupie 2:2 – 12 minut
 2. BEC Vantage (B2 ): bardziej zaawansowana opcja, potwierdza bardzo dobrą znajomość języka angielskiego biznesowego. 
  Struktura egzaminu: czytanie ze zrozumieniem  – 60 minut, wypowiedź pisemna  - 45 minut, rozumienie ze słuchu  – około 40 minut, wypowiedź ustna  w grupie 2:2 – 14 minut
 3. BEC Higher (C1): Ostatni z egzaminów BEC, potwierdza znajomość języka biznesowego na poziomie zaawansowanym. 
  Struktura egzaminu: czytanie ze zrozumieniem  – 60 minut, wypowiedź pisemna  – 70 minut, rozumienie ze słuchu  – około 40 minut, wypowiedź ustna  w grupie 2:2 – 16 minut

 

Ocena i certyfikat: Każda z 4 części egzaminu (czytanie ze zrozumieniem, wypowiedź pisemna, wypowiedź ustna i rozumienie ze słuchu) będzie oceniana osobno i nie wymaga minimalnej ilości punktów. Każda z 4 części stanowi 25% końcowej oceny, która jest podawana w skali celujący – dobry- dostateczny - mierny. Jeśli zdasz egzamin (z oceną co najmniej dostateczną otrzymasz certyfikat egzaminu ESOL wydawany przez Uniwersytet w Cambridge i ważny przez całe życie.

IELTS - International English Language Testing System

Egzamin  IELTS también jest również organizowany przez Uniwersytet w Cambridge. Test ten jest uznawany przez uczelnie wyższe, firmy oraz instytucje rządowe na całym świecie. Wiele uczelni w Wielkiej Brytanii wymaga tego egzaminu zamiast egzaminu Cambridge (ESOL). Jest to również odnośnik dla wydziału imigracji w Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie. W odróżnieniu od egzaminów ESOL nie ma kilku różnych części egzaminu, jest to jeden test ze skalą ocen od 0 do 9 (najwyższa ocena). Wynik jest ważny jedynie przez 2 lata. Wiele uczelni publikuje listę wyników IELTS  wymaganych przy rekrutacji. 

Istnieją dwie wersje egzaminu IELTS – egzamen akademicki i standardowy. Wersja akademicka jest potrzebna przy rekrutacji na uczelnie wyższe za granicą. Wersja standardowa jest potrzebna do innych szkół jak również aby mieszkać i pracować za granicą.

Możesz przystąpić do egzaminu w centrum egzaminacyjnym w mieście, w którym odbywa się Twój kurs lub też po powrocie do kraju. W odróżnieniu od egzaminu Cambridge, oferowanych jest wiele terminów egzaminu w ciągu roku, w niektórych miastach nawet raz na miesiąc. Dlatego też możesz wziąść udział w kursie przygotowującym do tego egzaminu w większości naszych szkół partnerskich. Zalecamy wybór kursu co najmniej 4-tygodniowego.

Struktura egzaminu: Rozumienie ze słuchu – 30 minut (obie wersje), czytanie ze zrozumieniem – 60 minut (wersja akademicka i standardowa realizowane osobno), wypowiedź pisemna – 60 minut (wersja akademicka i standardowa realizowane osobno), wypowiedź ustna – 11-14 minut (obie wersje).

Ocena i certyfikat: Ocena egzaminu w skali 0-9. Nie można nie zdać egzaminu, otrzymujesz zawsze ocenę odpowiadającą Twoim umiejętnościom. Certyfikat otrzymasz drogą pocztową. Będzie on zawierał Twoje zdjęcie i ocenę końcową a także liczbę punktów uzyskaną z każdej części egzaminu. Aby móc ponownie przystąpić do egzaminu należy odczekać 3 miesiące.

Więcej informacji na  stronie  IELTS .

 

ILEC & ICFE – Międzynarodowe Egzaminy dla Księgowych i Prawników

Istnieją wersje bardziej specyficzne o strukturze i sposobie ewaluacji podobnym do egzaminu IELTS, takie jak egzamin ICFE (International Certificate in Financial English dla księgowych oraz ILEC (International Legal English Certificate dla prawników, którzy pracują na arenie międzynarodowej. W odróżnieniu do egzaminu IELTS, te egzaminy maja miejsce jedynie 2 razy w roku, w maju i listopadzie. Aktualnie oferujemy przygotowanie do egzaminów ILEC oraz ICFE jedynie w naszej szkole partnerskiej w Wimbledonie jednakże niektóre z naszych szkół oferują kursy wyspecjalizowane w konkretnym sektorze zawodowym, które również mogą służyć jako przygotowanie do egzaminu. Poziom potrzebny aby zdać ten egzamin to B1 - C1 według  podziału Rady Europy.


TOEFL - Test of English as a Foreign Language

Egzamin TOEFL to egzamin z języka angielskiego pochodzący z Ameryki Północnej, używany przez wiele uczelni wyższych aby ocenić poziom języka angielskiego przy rekrutacji obcokrajowaców. Ilość punktów uzyskana na egzaminie pozwala ocenić zaawansowanie znajomości języka.

Możesz przystąpić do egzaminu w centrum egzaminacyjnym w mieście, w którym odbywa się Twój kurs lub też po powrocie do kraju. Jest wiele terminów egzaminu w ciągu roku dlatego też możesz wziąść udział w kursie przygotowującym do egzaminu w większości z naszych szkół językowych. Zalecamy rezerwację kursu minimu 4 - 8 tygodniowego.

Egzamin trwa 4 godziny i jest przeprowadzany w dwa różne sposoby – na papierze (PBT) lub przez internet (iBT). Aby móc przystąpić do egzaminu należy zarejestrować się na oficjalnej stronie TOEFL z conajmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

Struktura egzaminu: Rozumienie ze słuchu  – 40-60 minut (39-49 pytań), Gramatyka – 15-20 minut (20-25 pytań), Wypowiedź pisemna – 30 minut (redakcja tekstu), Czytanie ze zrozumieniem – 70-90 minut (44 – 55 pytań).

Ocena i certyfikat: Na egzaminie możesz otrzymać punktację w skali 0 -120 punktów w przypadku iTB oraz 311-677 punktów w przypadku PBT. Wynik znany jest natychmiast po przystąpieniu do egzaminu iBT. Certyfikat jest wysyłany posztą z USA około 2 tygodni po egzaminie. Jeśli przystąpisz do egzaminu PBT wynik oraz certyfikat zostaną wysłane pocztą około 5 tygodni po egzaminie. Wynik egzaminu jest ważny przez 2 lata.


TOEIC – Test of English for International Communication
TOEIC to test wielokrotnego wyboru oceniajcy umiejętności językowe w kontekście zawodowym na arenie międzynarodowej dla osób których językiem ojczystym nie jest angielski.
 
Jest to sposób oceny akceptowany w firmach międzynarodowych podczas ewaluacji oraz rekrutacji; jest on również używany w ośrodkach edukacyjnych oraz instytucjach rządowych. Ponad 5 milionów osób przystępuje corocznie do tego egzaminu dlatego też jest to najpopularniejszy wśród obcokrajowców egzamin z języka angielskiego. Wiele ośrodków egzaminacyjnych na całym świecie oferuje ten egzamin raz lub dwa razy w miesiącu dlatego też kursy przygotowujące do egzaminu są organizowane regularnie. Zalecamy rezerwację conajmniej 4-tygodniowego kursu.
 
Egzamin TOEIC podzielony jest na dwa moduły, które mogą zostać zarezerwowane osobno. 
 
Moduł pierwszy to egzamin ze zrozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem przeprowadzany pisemnie, trwa około 2 godzin i zawiera nawet do 200 pytań. Każda część jest oceniana osobno w skali 5-495 punktów i jest sumowana do końcowego wyniku. 
 
Moduł drugi to egzamin ustny i pisemny przeprowadzany online i sprawdzający wiedzę z zakresu języka biznesowego. Zawiera sytuacje z życia codzinnego oraz podstawowe sytuacje w pracy. Ta część egzaminu została dodana kilka lat temu i zawiera pełną ocenę 4 umiejętności językowych.  Egzamin trwa około 90 minut  i każda z części jest oceniana osobno.
 
Ocena i certyfikat: Certyfikat jest wysyłany pocztą około 3 tygodnie po przystąpieniu do egzaminu. Wyniki są ważne przez 2 lata.
 
Więcej informacji na stronie egzaminu TOEIC.


GMAT - Graduate Management Admission Test

Możesz potrzebować tego egzaminu jeśli planujesz uczyć się w wyższej szkole biznesowej jak np MBA. Ponad 100.000 osób przystępuje co roku do tego egzaminu. Egzamin nie ocenia tylko poziomu języka angielskiego ale również umiejętność analizowania  oraz znajomość logiki i dlatego też nasze szkoły partnerskie nie oferują specyficznego kursu przygotowującego do tego egzaminu. Więcej informacji na stronie GMAT.


SAT Reasoning Test

Egzamin SAT (dawny Scholastic Aptitude Test i Scholastic Assessment Test) to standardowy egzamin wstępny na uczelnie wyższe w Stanach Zjednoczonych. SAT sprawdza poziom alfabetyzacji, podstawy arytmetyki oraz umiejętności wypowiedzi pisemnej potrzebne do studiów wyższych. Egzamin ten ocenia sprawność analizy oraz szukania rozwiązań – umiejętności których nauczyli się w szkole i które będą im potrzebne na studiach. Nasze szkoły patrnerskie nie oferują kursów przygotowujących do tego egzaminu.


PSAT - Preliminary SAT 

Egzamin Preliminary SAT/National Merit Scholarship Qualifying Test to test wielokrotnego wyboru stworzony przez College Board i National Merit Scholarship Corporation (NMSC) w Stanach Zjednoczonych. Jest on przeprowadzany przez osoby rozpoczynające naukę oraz uczniów 2 klasy liceum. Wyniki PSAT są używane (za zgodą uczniów)  aby określić progi dla National Merit Scholarship Program. Nasze szkoły patrnerskie nie oferują kursów przygotowujących do tego egzaminu.


GED – General Equivalency Diploma

Egzaminy GED sprawdzają wiedzę z zakresu 5 przedmiotów a ich zdanie oznacza, że posiadasz wiedzę na poziomie szkoły średniej w USA lub Kanadzie. Egzamin jest indywidualny i nie można go zobaczyć w internecie. Komisja przyznaje certyfikat "Certificate of General Educational Development" lub inny tytuł dla osób które pomyślnie przejdą przez egzamin. Wyłącznie osoby, które nie posiadają dyplomu szkoły średniej mogą przystąpić do egzaminu GED. Na chwilę obecną nasze szkoły patrnerskie nie oferują kursów przygotowujących do tego egzaminu. Jeśli potrzebujesz indywidualnych lekcji przygotowujących do tego egzaminu skontaktuj się z nami.


Podsumowanie kierunków podróży i egzaminów z języka angielskiego

Poniżej znajdziesz podsumowanie najpopularniejszych egzaminów językowych jakie oferujemy. Aby skonsultować się w sprawie innych egzaminów prosimy o kontakt z naszym biurem.

Egzamin    
    Cambridge / ESOL      
W   KET PET FCE CAE CPE BEC IELTS TOEFL TOEIC
i
e Bournemouth     x x     x    
l Brighton     x x x    x x  
k Bristol     x x x        
a Cambridge     x x x    x    
  Edynburg     x x x   x    
B Liverpool     x x      x    
r Londyn Beckenham      x x    x x    
y Londyn Regent's Park     x x x   x x  
t Londyn Kensington     x x x   x  x x
a Manchester     x x x    x x  x
n Newcastle     x x x   x    
i Oksford     x x x    x x x
a Portsmouth              x    
  Wimbledon / Londyn      x x x   x    
                     
I Belfast     x x x   x   x
r
l
a
n Cork     x x     x   x
d Dublin     x x     x x  
i Galway     x  x  x    x    x
a                    
  Sliema (Malta) x x x x x   x    
                     
  U Boston     x x       x x
  S Denver             x  x  
  A Fort Lauderdale     x x     x x x
  Honolulu (Hawaje)     x x    x  x x x
  Miami Beach     x x       x  
  Nowy Jork      x x       x x
  San Diego     x x       x x
  San Francisco     x x  x     x  
  Santa Monica / L.A.     x x       x x
                     
K Calgary      x x      x x  
a
n
a
d Toronto    x x       x x  
a Vancouver     x x x    x  x  
                     
A Brisbane     x x x  x x   x
u
s
t
r
a
l Darwin                  
i Perth     x x    x x   x
a Sydney     x x  x  x x   x
                     
  Kapsztad (RPA)     x x x   x x  
                     
 N. Auckland     x  x     x  x  x
 Z. Wellington     x x     x  x x

 

Ceny egzaminów - Egzaminy z języka angielskiego

Poza rezerwacją kursu przygotowującego do egzaminu za naszym pośrednictwem, będziesz musiał samodzielnie dokonać rejestracji na egzamin, który Cię interesuje. Egazmin może mieć miejsce po zakończeniu kursu lub w innym mieście.

Cena egzaminu wacha się między USD 150 (TOEFL) i EUR 300 (Cambridge CPE). Ceny mogą ulec zmianie i są tylko orientacyjne. Prosimy sprawdzić ceny egzaminów przy opisie kursów.

Egzamin z języka francuskiego - D.E.L.F. & D.A.L.F.

Certyfikaty D.E.L.F. ( Diplôme d’ Etudes en Langue Française) i D.A.L.F (DiplômeApprofondi de Langue Française) to jedyne egzaminy potwierdzające znajomość języka francuskiego wśród obcokrajowców i są uznawane przez francuskie Ministerstwo Edukacji (Ministère de l'EducationNationale). Są ważne na całym świecie.

Egzaminy podzielone są na 6 poziomów odpowiadających Poziomom Rady Europy. Do każdego poziomu potrzebne jest zdanie egzaminu w oficjalnym ośrodku egzaminacyjnym. Egzamin składa się z 4 części: wypowiedź ustna i pisemna, rozumienie ze słuchu i czytanie tekstu. Istnieje ponad 900 ośrodków egzaminacyjnych w ponad 154 krajach na całym świecie. Zalecamy przygotowanie conajmniej 4-tygodniowe na każdy poziom. Egzaminy odbywają się 4-5 razy w roku w niezależnych ośrodkach (nie w naszych szkołach partnerskich). Nasza szkoła partnerska w Montpellier ma wyznaczone terminy rozpoczęcia dla kursów przygotowujących do egzaminu. 
 

D.E.L.F (Diplôme d’ Etudes en Langue Française)

Egzamin D.E.L.F. potwierdza znajomość języka angielskiego na różnych poziomach od A1 do B2 według Poziomów Rady Europy. Poziomy A1 oraz A2 to poziomy podstawowe natomiast, B1 i B2 potwierzają znajomość języka francuskiego na dobrym poziomie.

 

D.A.L.F (DiplômeApprofondi de Langue Française)

Egzamin D.A.L.F to następny poziom językowy egzaminów z języka francuskiego i potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym lub zaawansowanym. Wynik egzaminu może oznaczać poziom C1 lub C2 i zaświadcza, że możesz korzystać z języka francuskiego w pracy. Wiele uczelni wyższych we Francji  wymaga przy rekrutacji poziomu D.E.L.F. B2 lub D.A.L.F. C1 lub C2.

Jeśli potrzebujesz bliższych informacji zadzwoń do nas na darmowy numer

lub Wpisz swój numer telefonu my zadzwonimy do Ciebie.

Możesz równiesz skontaktować się z nami za pomocą naszej strony internetowej

Kontakt